• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Donmadan film keyfine ne dersin?

29 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
883 defa okundu.
Donmadan film keyfine ne dersin?

İnternetin gelişip yaygınlaşmasıyla birlikte internet ortamında film izleme oranı her geçen gün artmaktadır. Böylelikle yüzlerce online film izleme sitesi ortaya çıkmış durumda. Ancak ne yazık ki bir çok film sitesiyle ilgili temel problemler devam ediyor.

Öncelikli olarak yaşanan problemler film sitelerindeki aşırı reklam izleyenleri bunaltmış durumda. Kişi film sitesine girerken reklamsız hd film keyfi beklerken birçok site ise reklamlarla dolmuş durumda. Bir türlü kapatılmayan, kapatılmaya çalıştıkça yeni reklamlar açılan sitelerden insanlar bıkmış vaziyette. Hatta bazı film sitelerinde yetişkin içerikli reklamlar kişilerin içlerindeki film şevkini söküp atıyor.

Bir diğer temel problem ise filmlerin donması. Bu problem bir çok kişinin problemi. Kişi bilgisayar başına geçince donmadan film izleme keyfi beklerken kas katı sitelerde vaktini boşa harcıyor ve film izlemek için ayırdığı vakit uçup gidiyor. Bu ve buna benzer problemlerden arındırılmış olan sitemizi size öneriyoruz; http:/www.720phdfilm.info

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN