Açık
 • EURO
 • DOLAR

Farkında mısınız ? – II

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu..Allah’ın selamı vermek sünnet ve almak farzdır diyerek başlıyorum cümlelerime.. Şırnak’ın Uludere ilçesinde 34 kişinin hayatını kaybettiği olayın 3. yıl dönümü nedeniyle Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde bir grup öğrenci basın açıklaması yapmak istedi. Ne bu ya ? Ne bu cesaret ? Siz hangi şehirde yaşıyorsunuz farkında mısınız? Kimin topraklarında yaşıyorsunuz. Bunu […]
Çankırı Gündemi - 27 Aralık 2014 22:36 A A

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu..Allah’ın selamı vermek sünnet ve almak farzdır diyerek başlıyorum cümlelerime..

Şırnak’ın Uludere ilçesinde 34 kişinin hayatını kaybettiği olayın 3. yıl dönümü nedeniyle Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde bir grup öğrenci basın açıklaması yapmak istedi.

Ne bu ya ?
Ne bu cesaret ?
Siz hangi şehirde yaşıyorsunuz farkında mısınız?
Kimin topraklarında yaşıyorsunuz.
Bunu aklınıza sokun!

Çankırı İşgal görmemiştir. 9 bin yıl geçmişi ile Selçukludan Osmanlıya onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehirde ne yapmaya çalışıyorsunuz?

xx

Milletvekilliği Seçimleri gün geçtikçe Çankırı’da kalbi hızlanıyor. Aynı zamanda görülüyor ki Çankırı’da KOLTUK DEĞİŞİMİ ZAMANI geldi diyebiliyoruz nasıl mı?

Az çok herkesin bir fikri bir aklında isim vardır. Bu fikirler doğru veya yanlıştır.

Ama bunu biliyoruz ki; Herşeyin hayırlısı olsun.

xx

Diyoruz ki;

Yıllar geçiyor, Çankırı’da az çok değişim yapıldı. Az çok üçkağıtçılık yaşandı vs.

Çankırı’ya 1 çivi çakmış bir kişi varsa eğer Allah razı olsun Eğer, Bu memlekette 1 çivi çakmamış anca oradan buradan rüşvet alarak hatta nereden rüşvet alacağını düşünen bir şahsiyet var ise o kişiyi Allaha teslim ediyorum.

Allah sonumuzu hayırlı eylesin.

Bu haber 1215 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 22:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • HÜSEYİN ÇAKIR 16 Ocak 2015 22:26

  Tahacığım seni çok seviyorum, Size yorum yapmak asala istemem, Çok gençsin ve geleceğin parlak bunu iyi kullan.
  “Devletin olmadığı yerde eşkiya kol gezer”

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.