11° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Hüseyin Filiz ve Ailesi’nin Acı Günü

Çankırı Gündemi - 22 Mart 2020 22:59 A A

AK Parti nin Çankırı da 24. 25. ve 26 Milletvekilliğini yapan Hüseyin Filiz’in Annesi Kiraz Filiz Hanım efendi yaklaşık sekiz yıldır Alzaymır tedavisi  görüyordu  Cumartesi günü evinde vefat etti. Kiraz Filiz Bugün ikindi Namazı sonrası Çankırı Ahmet Yesevi Camii’ inde Cenaze Namazı kılınarak Çankırı da  toprağa verildi.
AK Parti Gurup Başkan vekili Çankırı Milletvekili Av M. Emin Akbaşoğlu, Salim Çiftci, Ak parti Çankırı il başkanı Abdulkadir Çelik, Çankırı İl genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Vali yardımcısı Abdullah Aslaner, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ilgaz belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, Yaylakent Belediye Başkanı Kadir Dede, çok sayıda siyasetçi ile Filiz ailesinin yakınları ve dostları katıldı.

Filiz’in  Mesajı Kıymetli Annem Kiraz FİLİZ vefat etmiştir.
Cenazesi 22.03.2020 ( BUGÜN ) saat 16.30’da ÇANKIRI Ahmet Yesevi Caminde kılınacak namaza mütakip Aile Mezarlığında defnedilecektir.
Önemli ..!
Kıymetli dostlarımızdan Ricamızdır;
Coronovirüs sebebi ile Ülkemizin bulunduğu hassas süreç göz önünde bulundurulup, siz dostlarımızın sağlığını korumak ve kalabalık oluşmasını engellemek amacıyla taziyeler telefon ile kabul edilecektir. Anlayışınıza teşekkür ederiz.

Bu Mesaja ramen katılım yüksekti.

Hüseyin Filiz ve Ailesi defin sonrası taziyeleri kabul etti.

Bu haber 549 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 22:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.