• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Korumaya Muhtaç Çocuk, Engelli, Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği Engelli misafirlerini ağırladı

12 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
748 defa okundu.
Korumaya Muhtaç Çocuk, Engelli,  Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği Engelli misafirlerini ağırladı

Çankırı’da Korumaya Muhtaç Çocuk, Engelli, Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği (Koru Sevindir) Başkanı Dudu Sevindim, Çankırı Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezine kayıtlı misafirleri ağırladı.

Ömer Çavuş Çiftliğin’de engellileri misafir eden Başkan Dudu Sevindim “İlimizde şiddete uğrayan veya şiddete uğrama tehlikesi bulunan kadınlarımıza, engelli kardeşlerimize, bakıma muhtaç yaşlılarımıza ve çocuklarımıza yönelik kurum hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çeşitli organizasyonlarda bu kıymetli evlatlarımızla, kardeşlerimizle, büyüklerimizle bir araya gelmekteyiz. Onların her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmak hepimizin insanlık borcudur. Bugünde Çankırı Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezine kayıtlı engellilerimizle bir araya geldik. Onların mutlu olması için bir organizasyon gerçekleştirdik. Kahvaltımızı yaptık. Engelli kardeşlerimiz burada çeşitli faaliyetlerde bulundu. Gönüllerince 2 saat geçirdiler. Etkinliklerimiz artarak devam edecek” dedi.

Engelli Koordinasyon Merkezi misafirleri çeşitli enstrümanlar çalarak doyasıya eğlendiler.

Misafir heyet, Çankırı’da Korumaya Muhtaç Çocuk, Engelli, Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği Başkanı Dudu Sevindim’e teşekkür ettiler. 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN