23° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Mezunlardan Okul Müdürü’ne Ziyaret

Çankırı Karatekin Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Cebesoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Görgülü, Erol Öztürk ve İlkay Özeroğlu, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rıza Gürbüz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette mezun sayısı 30 000 (otuzbin) lere ulaşan Çankırı Meslek Yüksekokulu mezunları derneğinin, 2015 yılında yapacağı faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Yönetim Kurulu […]
Çankırı Gündemi - 7 Aralık 2014 15:54 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Cebesoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Görgülü, Erol Öztürk ve İlkay Özeroğlu, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rıza Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette mezun sayısı 30 000 (otuzbin) lere ulaşan Çankırı Meslek Yüksekokulu mezunları derneğinin, 2015 yılında yapacağı faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Üyeleri adına açıklamada bulunan MYO Mezunlar Derneği Başkanı Cebesoy, “Derneğin amacının, mezun olan öğrencilerin birbirleri ile irtibatlarını koparmamak, sürekliliğini sağlamak, sektör ara eleman ihtiyacını kalifiye elemanlardan sağlamak, işçi ile iş vereni bir araya getirmek, işi ehline vermektir. Gönüllülük esasıyla yola çıkan derneğimiz, hizmet heyecanıyla çalışmalarına devam etmektedir. Tüm öğrenci ve mezunlarımızı etkinlerde yer almaya davet ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Her geçen yıl üye sayılarının artmasının sevindirici olduğunu belirten Cebesoy, üye kayıtlarının devam ettiğini, her geçen gün büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

Rektör Yardımcısı, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rıza Gürbüz’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Dernek için gereken her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

Bu haber 1353 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.