Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Seçim Startını Verdi

MHP Çakırı Merkez İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde düzenlediği yemek ve istişare toplantısı ile 2015 yılında yapılacak olan seçimler için startı verdi. MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı geçtiğimiz günlerde eski il başkanları, eski ilçe başkanları, eski ocak başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, sendika ve vakıf başkanlarından oluşan seçkin bir heyetle istişare toplantısı yaparak […]
Genel - 12 Mart 2015 00:20 A A

MHP Çakırı Merkez İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde düzenlediği yemek ve istişare toplantısı ile 2015 yılında yapılacak olan seçimler için startı verdi.

MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı geçtiğimiz günlerde eski il başkanları, eski ilçe başkanları, eski ocak başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, sendika ve vakıf başkanlarından oluşan seçkin bir heyetle istişare toplantısı yaparak seçim startını verdi. Yemekte MHP Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Recep Dumanlı eski milletvekilleri Sayın Ahmet Bukan ve İrfan Keleş Beyler, MHP Çankırı il başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Ülkü Ocakları Başkanı, İl Genel Meclisi grup başkanı, Belediye Meclisi grup başkanı Türkav başkanı hazır bulundular.

Yemekte bir konuşma yapan MHP Çankırı merkez ilçe başkanı Vahit Öztürk göreve geldikleri bir aylık gibi kısa bir süre zarfında merkezde de 250 kişiyi partiye üye yaptıklarını belirtti. Başkan Vahit Öztürk “ Çalışmalarımız son hızla devam etmektedir, bizim inancımız şudur ki; MHP Çankırı’da 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde birinci parti olacaktır. Parti tabanımızdan ve halktan gördüğümüz teveccüh bizi umutlandırmaktadır” dedi.

Başkan Öztürk “MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı olarak bütün köylerimize birer temsilci atadık ve Çankırı’mızda her mahallemizde birer mahalle temsilciliği oluşturduk. Hedefimiz ise en kısa süre içinde bütün apartmanlarımıza birer sorumlu atamak. Sandık başkanlarımızı ve seçim görevlilerimizi tekrar gözden geçirerek 2015 seçimlerinde sandığa sahip çıkacağız. Çünkü bu seçim Türk milletinin kader seçimidir. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkese ulaşacağız. Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız. Halk için, hakikat için, Allah için çalışacağız.

Biliyoruz ki Müslüman Türk milleti vefalıdır, doğruyu yanlıştan, hakkı batıldan, çalışkanlığı tembellikten ayıracak eşsiz bir iradeye sahiptir. Biz önce Cenab-ı Allaha inanıyor sonradan mensubiyeti ile iftihar ettiğimiz muhterem milletimize ve Çankırı halkına her şart altında güveniyoruz.” Dedi.

Bu haber 1492 kez okundu.
Genel - 00:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.