• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Saadet Partisi Gençlik Kolları Çankırı İl Başkanlığı “Gençler Ne istiyor, Fikir Duvarı” Etkinliği Düzenliyor

7 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
862 defa okundu.
Saadet Partisi Gençlik Kolları Çankırı İl Başkanlığı “Gençler Ne istiyor, Fikir Duvarı” Etkinliği Düzenliyor

Saadet Partisi Gençlik Kolları Çankırı İl Başkanlığı “Gençler ne istiyor, fikir duvarı” etkinliği Düzenliyor

Saadet Partisi Çankırı Gençlik Kolları, gündeme dair konularda halkın yorumlarını almak için 09.03.2015 Pazartesi günü başlamak üzere Karatekin Parkı’nda üç gün sürecek “Gençler ne istiyor, Fikir Duvarı” çalışması gerçekleştiriyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Saadet Partisi Çankırı Gençlik Kolları İl Başkanı Mücahit Sezen, “Gençler ne istiyor konulu fikir duvarı çalışmamızı Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak Karatekin Parkı’nda, Çankırı’lı gençlere ve hemşehrilerimize yönelik olarak başlatmış bulunmaktayız.” dedi.

Fikir duvarı etkinliğinin amaç ve beklentileriyle ilgili olarak, 09.03.2015 Pazartesi günü basın açıklaması yapacaklarını da söyleyen Sezen, “Ülkemiz kritik bir sürece doğru gidiyor. Teşkilatımızın görüşlerini, fikir duvarı etkinliğimizin amacını hemşerilerimize sunmak için, etkinliğimizin ilk günü saat:13.00’de, etkinliğimizin gerçekleştirileceği Karatekin Parkı’nda basın açıklaması yapacağız. Değerli basın mensuplarımız ve tüm hemşerilerimiz bu etkinliğimize davetlidir.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN