Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Ünal: Sporda Çankırıyı marka yapacağım

Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayı Era Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Alpay Ünal Koç Otel’de düzenlenen akşam yemeğinde Çankırılı gençlerle bir araya geldi. Ünal, düzenlenen yemekte gençlere hitap ederken, basın mensuplarının da sorularını yanıtladı. “Ben sizin Alpay abinizim” diyen Alpay Ünal, “Allah nasip eder de vekil olursam veya olamazsam da sizlerle her zaman […]
Genel - 28 Şubat 2015 11:30 A A

Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayı Era Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Alpay Ünal Koç Otel’de düzenlenen akşam yemeğinde Çankırılı gençlerle bir araya geldi. Ünal, düzenlenen yemekte gençlere hitap ederken, basın mensuplarının da sorularını yanıtladı.

“Ben sizin Alpay abinizim” diyen Alpay Ünal, “Allah nasip eder de vekil olursam veya olamazsam da sizlerle her zaman olduğu gibi birlikte olmaya devam edeceğim. Benim doğup büyüdüğüm yer burasıdır. İnsan doğduğu yeri unutmayacak. Biz bu zamana kadar unutmadık ve bugünden sonra da unutmayacağız. Sizlerden en büyük isteğim ailesine, ülkesine bağlı hayırlı evlatlar olmanızdır. Bizim için Çankırı’ya hizmet etmek ibadettir” dedi.

28 aday adayının siyasete renk kattığı belirten Ünal, “Kendimi halkın kalbinde görüyorum. İlçeleri gezdim ve gezmeye devam ediyorum. Her ilçe için farklı projelerim var. Çankırı için de gördüğümüz eksikleri giderecek projelerimiz var” diye konuştu.

Ünal açıklamasının devamında, “Vekil olduktan sonra olabilecek herhangi bir sorunda diğer vekil arkadaşım, il başkanım ve belediye başkanımla bir araya gelerek sorunu oturup çözeceğiz. Halkı ilgilendiren sorunları da çözümü için halka soracağız ve halkımın istemediği hiçbir şeyi yapmayacağız.” ifadelerine yer verdi.

“En büyük vaatlerimden biri, bizler geldikten sonra şehirde sıkıntı olmayacak ve bir huzur ortamı olacak” diyen Alpay Ünal vekil olduktan sonra ilk yapacağı projenin, her ilçeye yönelik TICARI projeler olacağını sözlerine ekledi.

Ünal, konuşmasının devamında şunları kaydetti “Sporda da Çankırı’yı marka yapacağım. 3-4 yıldır bunun için zaten uğraşıyorum. Bundan sonra da kazanacağım siyasi kimliğimle devletin imkanlarını da kullanma şansım olacak. Bunun yanında Çankırıspor’u daha iyi yerlere getireceğiz. İnanıyorum ki Çankırıspor’da iyi bir yönetim olduğu takdirde hak ettiği yerlere gelecektir. Yeni heyecanı olan Çankırılı arkadaşlarımla yeni bir yapılanma ile Çankırıspor daha başarılı günler görecektir.” dedi.

Çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini dile getiren Ünal “Çankırı içerisinde boş tüm billboardları seçime kadar kiraladım eğer Aday gösterilsem de, gösterilmesem de o Billboardlar partinindir.” dedi.

18-25 Şubat 2015 tarihleri arasında Kod Adı: Koz filmini ücretsiz vatandaşların izlemesine sunduğunu aktaran Ünal 18 Mart Çanakkale Zaferi gününde de günün anlam ve önemini belirten bir film yayınlatacağını söyledi.

Ünal açıklamasında son olarak, “Birinci sıradan aday seçilirsem eğer, yanımda 28 aday adayından hangisi olursa hepsiyle hizmete varım. Ben huzursuzluğu seven bir insan değilim” ifadelerine yer verdi.

158705

 

3

 

2 (1)

Bu haber 2320 kez okundu.
Genel - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.