• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Yaylakent Belediyesi araç filosunu genişletiyor

16 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
72 defa okundu.
Yaylakent Belediyesi araç filosunu genişletiyor

Yaylakent Belediyesi araç filosunu genişletiyor

Belediye Başkanı Kadir Dede nin girişimleri sonucu Yaylakent Belediyesi araç parkına 3 yeni araç dahil oldu.

Yaylakent Belediyesi araç filosuna üç yeni araç daha dahil oldu. Belediye Başkanı Kadir Dede nin girişimleri ile mutlu sona erişen Yaylakent Belediyesi’nin araç parkına bir adet kar Hidromek Kepçe, bir adet Arasöz, bir adet Wosvogen pikap aracı dahil oldu.

Konuyla ilgili olarak Haber Merkezi’ne konuşan Belediye Başkanı Kadir Dede; “Göreve geldiğim ilk günden bu yana Yaylakent Belediyesi’nin içinde bulunduğu şartları iyileştirme ve akabinde Yaylakent halkına daha verimli hizmetler verebilme gayreti içerisindeyim. Yaptığım çalışmalar sonunda belediyemize 3 aracı kazandırdık. Bölgemizin arazi şartları çerçevesinde araç parkımıza kazandırdığımız yeni araçlarımızın hizmet zincirimizde önemli eksikliklerimizi gidereceğini ve vatandaşımıza ilk elden hizmet verme şansımızı önemli ölçüde artıracaktır

Ve aynı zamanda Kayılar, İnkilap, Mahallelerimizin imar çalışmalarını bitirdik Yaylakent Merkezde Hayvancılık Organiz sanayinin imar çalışmalarını da bitirerek bölgemizde bir ilke imza attık.

Merkez külliye çevre duarlarının yapımı Kayılar mezarlık ve Hacı kızının Çevre düzeni veduvarlarının yapımı, İnkilap Mezarlık duvarları, Mezarlık yolu ve belde ile mahalle giriş tolunun bir kısmını da yaptık” dedi.

Belediye Başkanı Dede, sözlerini “Önümüzdeki günlerde Yaylakentli hemşehrilerime hizmet kervanımız dahilinde büyük müjdeler vereceğimizi söyleyebilirim”diyerek sözlerini  tamamladı.

1 009jpg-85553 20191004_103106 20191008_104341 20191009_125410 20191222_15522701

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN