27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

1 Kasım Seçimlerinde Çankırı Evde Sağlık Hizmetleri Görev Başındaydı

HABERLER - 4 Kasım 2015 18:41 A A

Çankırı Evde Sağlık Hizmetleri Görev Başındaydı

 

Çankırı Halk Sağlığı Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi evde sağlık hastalarına attığı mesajlarla istenilmesi durumunda oy kullanma işlemine yardımcı olabileceklerini bildirmişti.

 

26. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin yapıldığı 01 Kasım 2015 günü 13 personelle görevi başında bulunan Evde Sağlık Hizmetleri vatandaşlık görevini yerine getirmek için oy kullanma talebinde bulunan Sağlık durumu nedeniyle Evde Sağlık Hizmeti alan ve hareket etmekte zorlanan vatandaşların oy kullanacakları sandıklara gitmelerinde ve oylarını kullandıktan sonra evlerine ulaşımda yardımcı olundu.

 

Vatandaş ve yakınları bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek yetkililere teşekkürlerini bildirdiler.

 

Bu haber 3205 kez okundu.
HABERLER - 18:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.