Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 95. yıldönümü resmi tören ile kutlandı. Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciası nedeniyle bu sene hüzünlü bir şekilde geçti. Anıt Alanında Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Titrek, Milli Eğitim Müdür Vekili […]
Genel - 20 Mayıs 2014 15:25 A A

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 95. yıldönümü resmi tören ile kutlandı.

Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciası nedeniyle bu sene hüzünlü bir şekilde geçti.

Anıt Alanında Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Titrek, Milli Eğitim Müdür Vekili Halim Hıcıplı, İl Müdürleri ve sporcuların katılımıyla toplanan heyet, Anıt Alanına çelenk sunarak Saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okundu.

Atatürk Anıtında toplanan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı sporcular Anıt Alanında bir yarım daire oluşturdu. Güreş takımı ‘Milletimizin Başı Sağolsun’ pankartı ile meydanda yer aldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Titrek iki sporcu ile Anıt Alanına çelenk sundu. Akabinde Saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okunması ile tören sona erdi. İki öğrenci tören esnasında baygınlık geçirdi. Bayılan öğrencilere 112 acil servis anında müdahale ederken Sağlık Müdürü Dr. Halil Yetkin ‘de olay anında baygınlık geçiren öğrencilerle yakından ilgilendi.

Gerçekleştirilen program sonunda ise, Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçü Düşünce Derneği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında her sene olduğu gibi Anıt Alanına çelenk sundu.

Bu haber 1761 kez okundu.
Genel - 15:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.