Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

39 Yıldır Birbirlerinden Kopmadılar!

1974-1975 Yılı Elektrik Bölümü Mezunları Hasret Giderdi Çankırı EML 1974-1975 yılı elektrik bölümü mezunlarının 39.yılı mezuniyet şerefine yemekli toplantıları gerçekleşti. Eski Dostluklar Bambaşka Oluyor İsmail Şan, İbrahim Ayhan, Mehmet Ulusan, Adil Serim, Sebahattin Koyuncu, İlhan Karataş, Dilaver Erdoğan, İsmail Tabanlı, Mahir Kırkoğlu, Mehmet Şahin, Necdet Öztürk mezuniyetlerinin 39.yıldönümlerinde bir araya geldiler. Yıllar önce birlikte eğitim gördükleri eski […]
Genel - 31 Mayıs 2014 13:08 A A

1974-1975 Yılı Elektrik Bölümü Mezunları Hasret Giderdi

Çankırı EML 1974-1975 yılı elektrik bölümü mezunlarının 39.yılı mezuniyet şerefine yemekli toplantıları gerçekleşti.

Eski Dostluklar Bambaşka Oluyor

İsmail Şan, İbrahim Ayhan, Mehmet Ulusan, Adil Serim, Sebahattin Koyuncu, İlhan Karataş, Dilaver Erdoğan, İsmail Tabanlı, Mahir Kırkoğlu, Mehmet Şahin, Necdet Öztürk mezuniyetlerinin 39.yıldönümlerinde bir araya geldiler.

Yıllar önce birlikte eğitim gördükleri eski okul arkadaşlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşayan mezunlar, Yunus AVM de bulunan SEYFA Restoran dadoyasıya hasret giderdiler.

Şehir içi ve diğer illerden gelenlerin olması bu geleneksel hale gelen buluşmanın manevi değerini ortaya çıkarırken, eski arkadaşlar yılların verdiği özlemle o unutulmaz günleri yad ettiler.

39 yıl önce Çankırı Endüstri Meslek Lisesinde birlikte okuyan eski öğrenciler, geleceğe umutla baktıklarını söylerlerken, bu tür buluşmaları daha sık yapacaklarını belirttiler. Yenilen yemeğin ardından, yaşadıkları hatıraları anlatan 1974-1975 yılı mezunları, zaman zaman güldüler zaman zaman ise duygusal anlar yaşadılar.

Medya Çankırı Çankırı muhabirini kameralarına konuşan eski mezunlar “39 yıl önce birlikte güzel günler yaşadığımız, acısıyla tatlısıyla yıllarımızı birlikte geçirdiğimiz değerli arkadaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Bu yılki gerçekleştirdiğimiz buluşmada eski günleri yâd ederek, hasret giderdik” diye konuştular.

1974-1975 Yılı Elektrik Bölümü Mezunları 40.yılda görüşmek, bir araya gelmek için aralarında sözleşmeyi de ihmal etmediler.

Mustafa Çelik olarak diyorum ki “Başımızda kavak yellerinin estiği o güzel lise günlerini bir kez daha yaşayıp, o ambiyansı bir kez daha solumak isteyenlere örnek olan bu buluşma her zaman devam etsin.”

Bu haber 2328 kez okundu.
Genel - 13:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.