Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

60 öğrenciye mont ve bot hediye edildi.

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından yürütülen proje kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu’ndan 60 öğrenciye bir çift bot ve bir adet mont hediye dağıtımı gerçekleştirildi. Programa Vali Vahdettin Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya, daire amirleri, öğretmenler […]
Çankırı Gündemi - 9 Ocak 2015 20:23 A A

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından yürütülen proje kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu’ndan 60 öğrenciye bir çift bot ve bir adet mont hediye dağıtımı gerçekleştirildi.

Programa Vali Vahdettin Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programın açılışında bir konuşma yapan Vali Vahdettin Özcan “Gerçekleştirilen bu proje, bu yılki en büyük projelerden bir tanesi, bu hediyeler sizlerin başarı göstergesi daha çok başarılı olursanız o kadar çok hediye alırsınız.” dedi.

LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri tarafından 2 bin adet çocuk montu ve 2 bin adet çocuk botunun bağış yapıldığını aktaran Vali Vahdettin Özcan hediyelerinin dağıtımın gerçekleştiğini ifade ederek “50 okulda 1940 öğrenciye bot ve montları dağıtılmıştır.” dedi.

Konuşmalar sonrasında öğrencilere mont ve botları Vali Vahdettin Özcan tarafından teslim edildi. Vali Özcan öğrencilere iyi günlerde kullanın temennisinde bulundu.

480927 32c4e7 2e90b3

Bu haber 2823 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 20:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.