15° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Alkollü Askerler Kızılırmak İlçesini Birbirine Kattı

Çankırı ili, Kızılırmak ilçesinde Askerler Aşırı Derecede Alkol Alıp Olay Çıkarttı. Kızılırmak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden firar eden askerler Kızılırmak’ı birbirine kattı. Kızılırmak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden firar eden askerler Kızılırmak’ı birbirine kattı. Çevreyi rahatsız ettikleri için şikâyet edilen askerler vatandaşlara da saldırdı. Çankırı’nın Kızılırmak […]
Genel - 18 Haziran 2014 17:33 A A

Çankırı ili, Kızılırmak ilçesinde Askerler Aşırı Derecede Alkol Alıp Olay Çıkarttı.

Kızılırmak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden firar eden askerler Kızılırmak’ı birbirine kattı.

Kızılırmak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden firar eden askerler Kızılırmak’ı birbirine kattı. Çevreyi rahatsız ettikleri için şikâyet edilen askerler vatandaşlara da saldırdı.

Çankırı’nın Kızılırmak ilçesindeki İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan ve gece saatlerinde birliğinden kaçarak alkol alan askerler olay çıkardı. Çevredekileri rahatsız ettikleri öne sürülen askerler, gürültü üzerine evlerinden çıkan ilçe sakinleri ile tartışmaya başladı.

Sivil kıyafetli askerler, ilçede bulunan gençlerle de kavga etti. Gençlere bıçakla saldırdıkları öne sürülen ve kimliği açıklanmayan askerler, şikâyet üzerine olay yerine gelen yetkililer tarafından güçlükle etkisiz hale getirildi.

İlçe sakinleri, aynı sıkıntıyı defalarca yaşadıklarını belirterek, duruma tepki gösterdiler. Yetkililer konuyla ilgili açıklama yapmaktan çekindi.

Bu haber 2447 kez okundu.
Genel - 17:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.