Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Alpay Ünal, 25. Dönem Milletvekilliği için AK Partiden aday adaylığını açıkladı

İlimizin tanınmış simalarından Hüsnü Ünal’ın oğlu ERA Şirketler Grubu Başkanı İşadamı Alpay Ünal, AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı. Ünal, “Artık enerjimizi Çankırı için harcama zamanı sloganı ile yola çıktığını belirterek “Artık imza attığımız ilklerle yeni Türkiye’nin gücüne güç katarak büyüdük. Enerjiye ve gençliğe yatırımı geleceğe YATIRIM ilkesi ile çıktığımız yolda Türkiye’de ilk defa yapılan […]
Genel - 21 Şubat 2015 15:57 A A

İlimizin tanınmış simalarından Hüsnü Ünal’ın oğlu ERA Şirketler Grubu Başkanı İşadamı Alpay Ünal, AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Ünal, “Artık enerjimizi Çankırı için harcama zamanı sloganı ile yola çıktığını belirterek “Artık imza attığımız ilklerle yeni Türkiye’nin gücüne güç katarak büyüdük. Enerjiye ve gençliğe yatırımı geleceğe YATIRIM ilkesi ile çıktığımız yolda Türkiye’de ilk defa yapılan yatırımlara imza atmanın gururunu yaşadık. Şuanda toplum için, memleketimiz için, yeni Türkiye için yapılacaklar bitmedi, yola hızla devam ediyoruz.” dedi.

Parti’de yapılan açıklama sonrasında Alpay Ünal 25. dönem Milletvekilliği aday adaylığı dilekçesini İl Başkanı Celal Kaman’a takdim etti.

Parti önünde de destekçilerine seslenen Alpay Ünal “Sizlerin sağduyusuna güvenerek memleketime hizmet etmek için Çankırı milletvekili adaylığına talip oldum. 2002’den bugüne yaşanan her şeyi biliyor, yakından takip ediyorum.

Türkiye büyüyor, Çankırı’mız gelişiyor. Emeği geçen herkese, Belediye Başkanımıza ve AK Partimizin fedakar teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Bir kardeşiniz olarak, ben de ilimizin kalkınmasına Cenab-ı Allah nasip ederse katkıda bulunmak arzusundayım.

Ülkemizin ne kadar birlik ve beraberliğe ihtiyacı varsa, Çankırı’mızın da o kadar birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Beni böyle ulvi ve kutsal bir göreve layık görürseniz ilimizde bu birlik ve beraberliğe katkıda bulunacağımdan kuşkunuz olmasın.

Partimizin kurucusu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, 77 milyonluk ülkemizi nasıl refaha kavuşturup, bütünleştirdi ise, güzel şehrimiz insanı ile teşkilatlarımızı kucaklaştırmak da Sayın Başbakan’ımız Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU liderliğinde inşallah bizlere nasip olacaktır.

Bugüne kadar kendi imkânlarımla ülkemiz için, Çankırı’mız için elimden geleni yapmaya çalıştım. Bugünden sonra sizlerin de desteği ve güveni ve duasıyla çok daha fazlasını yapabiliriz.

Nerede ayrılık, orada azap vardır… Nerede birlik, orada rahmet vardır…

İşte ben, o rahmete kavuşmamız için bu yola çıktım. Önce Cenab-ı Allah’a, sonra siz kardeşlerimin sağduyusuna güveniyorum.

Sizlere hükmetmeye değil, hep beraber Çankırı’mız için çalışmaya ve üretmeye talibim.

Haydi hep birlikte yeni Türkiye, hep beraber yeni Çankırı, enerjim bundan sonra Çankırı için…

Tüm aday adayı arkadaşlarımıza çıktığımız bu yolda başarılar dilerim. Mevla kime nasip ederse memleketimiz için birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz ve partimiz çalışacağımın bilinmesini isterim” dedi.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, Çankırı Belediyesi çalışanları, Şeyh Osman Köylüleri ev çok sayıda vatandaş katılarak Ünal’a destek verdi.

DSC_0046 DSC_0091

Bu haber 2826 kez okundu.
Genel - 15:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.