Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Ankara’da Melih Gökçek’le Yola Devam

Tüm Türkiye’de gözlerin üzerine çevrildiği Ankara’daki kıyasıya mücadelede nihayet sona geldi. Ankara’da zafere ulaşan isim AK Parti adayı İ. Melih Gökçek oldu. Neticenin kendilerine ulaşmasıyla birlikte açıklamada bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Adayı İ. Melih Gökçek seçimin galibi olduğunu resmen ilan etti. Ankara’da ipi göğüsleyen İ. Melih Gökçek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: […]
HABERLER - 2 Nisan 2014 14:28 A A

Tüm Türkiye’de gözlerin üzerine çevrildiği Ankara’daki kıyasıya mücadelede nihayet sona geldi. Ankara’da zafere ulaşan isim AK Parti adayı İ. Melih Gökçek oldu.

Neticenin kendilerine ulaşmasıyla birlikte açıklamada bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Adayı İ. Melih Gökçek seçimin galibi olduğunu resmen ilan etti.

Ankara’da ipi göğüsleyen İ. Melih Gökçek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Şu an itibariyle tüm tutanaklarla birlikte neticeyi aldık. Bunların yaptığı hareket milleti sokağa dökmekti ve bunda da başarılı oldular. Bizim hesaplamalarımıza göre CHP’ye minimum 30 bin civarında fark attık. Sayılmayan sandık sayısı ise 62 olarak gözüküyor.

MHP ile paralel yapı birleşti ama netice ortada yine öndeyiz yine birinciyiz.

Ben buradan tüm Ankaralılar’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah bende benden sonraki adaya çok daha iyi bir Ankara bırakacağım. Bu benim son aday oluşumdu zaten.

Sonuçlar üzerine birkaç gün hile yapıldı diye Türkiye’yi çalkalayacaklar. Hile yapan şerefsizdir. Bu saatten sonra kim hile yapıldı derse mağlubiyeti hazmedemedikleri için diyordur.

Bu haber 1702 kez okundu.
HABERLER - 14:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.