18° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde bayramlaşma programı düzenlendi

HABERLER - 28 Eylül 2015 12:37 A A

Kurban Bayramı’nın 1. günü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Saat 14.00’da başlayan programa Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Daire Amirleri, STK ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Dinç, Milletvekili Hüseyin Filiz ve Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, katılımcıların Bayramı’nı tebrik etti.

Vali Vahdettin Özcan ise yaptığı konuşmada; “Öncelikle, Hac vazifesini yerine getirirken meydana gelen izdiham nedeniyle çok sayıda Müslüman’ın hayatını kaybetmesi bizleri derinden yaraladı. Ülkemizde de hepimizi derinden yaralayan, kahreden, hainlerin verdikleri zararlar yeter artık. O itibarla hepimiz birliğimizi, dirliğimizi ön plana çıkararak İnşallah bu mücadeleden başarıyla çıkacağız. 1 Kasım seçimlerinde de siyasi partilerimize başarılar diliyorum. Vatandaşımızın özgür iradesinin sandığa yansıması için ilimizde tarafımdan bütün önlemler alınacaktır.  Oy kullanma öncesi, oy kullanma günü ve sonrasında bütün tedbirler alınmıştır ve alınacaktır. Ben tekrar Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Ailelerinizle, çocuklarınızla nice bayramlara sağlık ve afiyetle ulaşmanızı diliyorum. Her zaman söylüyorum, Çankırı Türkiye için önemli bir kenttir.” dedi ve tüm Çankırılıların Kurban Bayramı’nı kutladı.

Yapılan ikramların ardından program sona erdi.

 

Bu haber 1119 kez okundu.
HABERLER - 12:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.