25° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Atılganlık Eğitimi Projesi

Çankırı Gündemi - 16 Aralık 2014 22:51 A A

Çankırı İmam Hatip Ortaokulu Rehber Öğretmeni Mehmet Akif Demirelli tarafından hazırlanan “Atılganlık Eğitimi Projesi” kapsamında projeye dâhil olan öğrenci grubu Okul Müdürü Hakan Başer ve öğretmenleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.

Projenin hazırlanması ve uygulanmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerle tanışarak sohbet etti ve projenin amaçları doğrultusunda her öğrenciden kendisine soru sormalarını istedi. Öğrencilere sırayla söz veren Müdürümüz, öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

Okul hayatından örnekler veren Müdürümüz, hitap okumanın, toplumsal etkileşimin ve paylaşmanın aktif bir insan olmamız için önemli etmenler olduğunu vurguladı ve okulumuzun yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Bu haber 2567 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 22:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.