Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Atkaracalar İlçe Köylerinin sorunları yerinde incelendi

HABERLER - 17 Haziran 2016 16:33 A A

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halit Tosyalıoğlu, köylerin sorunlarını yerinde incelemeye devam ediyor.

Programa Atkaracalar köyleriyle devam eden Halit Tosyalıoğlu’na Atkaracalar İl Genel  Meclisi Üyeleri Ahmet Ulusoy ve Cengiz Öngel, Genel Sekreter Yardımcısı A.Ayvaz Çal, Köye Yönelik Hizmetler Müdürü Serdar Soydaş, Tarımsal Hizmetler Müdürü Hasan Kale ve teknik personel katıldı.

Tosyalıoğlu “Atkaracalar Köylerinin yol, içmesuyu, kanalizasyon, sulama kanalı, parke taşı, köy konağı gibi alt yapı sorunlarını yerinde inceleyip, programlar kapsamında yıllara sari çözüm yolları planlıyoruz.” dedi.

Köylere kadar gelip sorunları yerinde inceleyen Genel Sekreter Tosyalıoğlu’na muhtarlar ve vatandaşlar teşekkürlerini ve memnuniyetlerini belirterek sorunlarına biran önce çözümler bulunmasını istediler. 

Muhtarları ve vatandaşları dinleyerek personelinden de konu hakkında bilgiler alan Tosyalıoğlu, çözüm yolları konusunda birim yetkililerine gerekli talimatları verdi.

Genel Sekreter Halit Tosyalıoğlu bu gezilerin devam edeceğini belirtti.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 3621 kez okundu.
HABERLER - 16:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.