18° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Bankacılık üzerine genel bilgiler paneli gerçekleştirildi

HABERLER - 1 Mayıs 2017 00:16 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Bankacılık ve Finans Topluluğu tarafından düzenlenen “Bankacılık Üzerine Genel Bilgiler Paneli” 27 Nisan 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Uluyazı Kampüsü Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen ve akademisyenler ile öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği panelde, konuşmacı olarak Çankırı’da faaliyet gösteren 8 banka şube müdürü yer aldı.

Panel, Bankacılık ve Finans Topluluğu Üyesi Selin Sümeyra Demir’in açılış konuşmasıyla başladı ve soru cevap kısmıyla devam etti.  Panelin bu kısmında öğrenciler, eğitim hayatlarını tamamladıktan sonra kendilerine yeni fırsatlar sunacak ve sektörel bağlamda da önemli bir yere sahip olan “bankacılık” ile ilgili merak ettiklerini, TEB Şube Müdürü Serdal Birlikbaş, Akbank Şube Müdürü Metin Gülşen, Vakıfbank Şube Müdürü Ömer Korkmaz, Denizbank Şube Müdürü Yaşar Koray Karaman, Albaraka Türk Şube Müdürü Mehmet Bağcıoğlu, Finansbank Şube Müdürü Hüsamettin Devecioğlu, Kuveyt Türk Şube Müdürü Necati Erbaşı ve Şekerbank Şube Müdürü Oya Yakın’a sorarak bilgi sahibi oldular.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 962 kez okundu.
HABERLER - 00:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.