Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Başsağlığı Mesajları

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan’ın Başsağlığı Mesajı Soma’da meydana gelen maden faciasında vefat eden madencilerimize Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Aziz Türk Milletine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’ten Taziye Mesajı Manisa – Soma’da bulunan işletmesi özel bir şirkete ait maden ocağında dün saat 15.30’da meydana gelen trafo patlaması hepimizi derin bir […]
Genel - 14 Mayıs 2014 19:33 A A

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan’ın Başsağlığı Mesajı

Soma’da meydana gelen maden faciasında vefat eden madencilerimize Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Aziz Türk Milletine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’ten Taziye Mesajı

Manisa – Soma’da bulunan işletmesi özel bir şirkete ait maden ocağında dün saat 15.30’da meydana gelen trafo patlaması hepimizi derin bir yasa boğmuştur. Ülkemizde maden ocağında yaşanan en büyük kazanın ardından hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımızın haberlerini üzüntü ile karşılamaktayız. Derin bir yürek çarpıntısına dönen her dakika,  içeride mahsur kalan kardeşlerimizin iyi haberlerini almak için dua ediyoruz. Evine bir ekmek götürebilmek için yerin metrelerce altında çalışan madenci kardeşlerimizden yaşama veda edenlere Allah’tan rahmet, yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum. Bu elim kazada birçok babayı, kardeşi, ağabeyi, oğlu ve eşi kaybettik. Kaybımız da acımız da çok büyük. Başta madencilerimizin aileleri ve yakınları olmak üzere hepimizin başı sağ olsun.

Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’den Taziye Mesajı

13 Mayıs 2014 Salı günü Manisa Soma’daki Maden Ocağımızda Trafo patlaması sonucu 245 işçimizin şehit olduğu haberini derin üzüntüyle hep birlikte öğrenmiş bulunmaktayız.
Başta hemşerimiz Burak KARAYEL olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralı işçilerimize de Allah’tan acil şifalar temenni ediyorum. Bu işçilerimiz milli sermayeye katkıda bulunmak, ailelerinin selameti için gece gündüz demeden çalışarak rızıklarını temin eden, Anne Babaların Evlatları Çocukların Babaları Hanımların Eşleri kısacası bizim evlatlarımız. Acımız çok büyük. Hükümetimizin bütün olanakları seferber ettiğinden kimsenin şüphesi olmasın. Tekrar şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Yaralı işçilerimize acil şifalar temenni ediyor, Aziz milletimize başsağlığı diliyorum.Saygılarımla.
Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Ali İbrahim Savaş’tan Taziye Mesajı

Manisa’nın Soma ilçesindeki maden ocağında meydana gelen elim faiada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza şahsım ve üniversite personelim adına Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar dilerim.

Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker Başsağlığı Mesajı

Manisa’nın Soma İlçesindeki maden ocağında meydana gelen elim faciada, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şahsım ve Meclisim adına Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, ecir, sabır ve yaralı kardeşlerimize acil şifalar dilerim.

AK Parti Çankırı Belediye Meclis Üyesi Mustafa Potukoğlu’ndan Taziye Mesajı

Soma’da hayatını kaybeden Çankırılı Mühendisimiz Burak Karayel rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyorum.

Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay’dan Taziye Mesajı

Manisa Soma İlçesi Maden faciasında hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan Rahmet, Acılı ailelerine sabır, Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim. . Mevlam yar ve yardımcıları olsun.

Milletimizin başı sağ olsun.

Yaylakent Belediye Başkanı Kadir Dede’den Taziye Mesajı

Soma’da maden faciasında hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan Rahmet, ailelerine, sevdiklerine sabırlar, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Hepimizin başı sağolsun.

Bu haber 2700 kez okundu.
Genel - 19:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • hasret 15 Mayıs 2014 10:42

  Manisa Soma İlçesi Maden faciasında hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan Rahmet, Acılı ailelerine sabır, Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim. . Mevlam yar ve yardımcıları olsun.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.