16° Açık
 • EURO
 • DOLAR

BBP’den Çankırı Halkımıza Duyurulur

Çankırı Halkımıza Duyurulur Partimizin azim ve kararlı bir tutum ile girdiği seçim yarışında, halkımızın tarafımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve çok sayıdaki katılımlarından dolayı, halkımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Yıllardır iki siyasi partiye hapsedilmiş Çankırı kaderi, bu yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi’nin alışagelmemiş aktif çalışmaları sonucunda, halkın teveccühünü ve sempatisini kazanması ile, diğer siyasi […]
Genel - 17 Mart 2014 14:43 A A

Çankırı Halkımıza Duyurulur

Partimizin azim ve kararlı bir tutum ile girdiği seçim yarışında, halkımızın tarafımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve çok sayıdaki katılımlarından dolayı, halkımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
Yıllardır iki siyasi partiye hapsedilmiş Çankırı kaderi, bu yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi’nin alışagelmemiş aktif çalışmaları sonucunda, halkın teveccühünü ve sempatisini kazanması ile, diğer siyasi partilerin paniğe kapılmasına sebep olmuştur.
Bazı odakların maalesef kamuoyunda, bilinçli ve kasıtlı bir şekilde söylentiler halinde yaygınlaştırmaya çalıştığı, Büyük Birlik Partisi, A veya B siyasi partisini destekliyor veya destekleyecek söylentileri, seçmenlerimizin ev, iş veya cep telefonlarından aranarak veya mesaj bırakılmak suretiyle, Büyük Birlik Partisi’nin seçimlerden çekildiği gibi asılsız ve kirli propagandaların yapılması, partimizin sokaklarda ve caddelerde asılı olan pankart ve bayraklarımızın, sökülmesi yırtılması ve partimize karşı olan hazımsızlığı şiddetle kınıyor ve bu ahlak dışı eylem sahiplerini ahlaklı siyaset yapmaya davet ediyorum.
Bu söylentiler ve eylemler kirli, asılsız, karalama ve yıpratma içerikli olup, Büyük Birlik Partisini siyasi arenadan uzaklaştırmaya çalışma girişimleridir.
Bu eylem ve girişimlerin amacı, görsel unsurlar ve psikolojik baskı oluşturarak seçmenin ilgisini ve dikkatini kendi istedikleri yöne çekerek, seçmenin özgür iradesine tecavüz etmektir.
Çankırı halkımızın bu kirli oyunlara ehemmiyet vermeyeceğine ve bu zorba zihniyete 30 Mart günü, sandıkta gerekli cevabı vereceğine inancımız sonsuzdur.
Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı
Şenol Şahin
Bu haber 1940 kez okundu.
Genel - 14:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.