• Dolar Alış / Satış: 5.792 / 5.802
  • Euro Alış / Satış: 6.547 / 6.559
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Bizi Facebook’tan Takip edebilirsiniz.

8 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
815 defa okundu.
Bizi Facebook’tan Takip edebilirsiniz.

18 Ağustos 2014 yılında ”Çankırı’da haberin adresi” sloganıyla internet haberciliğine başlayan Yeni Çankırı Haber Portalı, internet Çankırı medyasının en önemli sitelerinden biri olmayı kısa sürede başardı. Hız, güvenirlilik, teknik altyapı bakımından rakiplerine fark atan Yeni Çankırı Haber Portalı, hızının yanını sıra güvenilirliğiyle de kamuoyunun beğenisini kazandı. İnternet dünyasında pek çok ilkin öncüsü olan Yeni Çankırı Haber Portalı, emeğe ve fikre saygı gösteren, özel haberler hazırlayan, alıntıladığı haberlerde kaynak kullanmayı ilke edinen bir yayın kuruluşu oldu.

Sorumlu yayıncılık ilkesiyle, Yeni Çankırı Haber Portalı, farklı okuyucu profillerinin bir araya geldiği, gelişmelere ilişkin kendi görüşlerini dile getirdikleri özgür bir tartışma platformu oldu. Yeni Çankırı Haber Portalı’nin öncülük ettiği ilklerden biri de, haberlere yorum eklenmesi olmuştur. Okurlarına, düşüncelerini açıklama fırsatı veren Yeni Çankırı, her görüşe, her fikre demokrasi kuralları içerisinde yer vermektedir.

Yayın hayatına başladığı günden beri yenilerek güçlenen Yeni Çankırı, her yıl okuyucu kitlesini katlayarak internet haberciliğinin Türkiye’deki en etkin haber sitesi oldu. Yeni Çankırı yönetiminde başarılı grafiğini sürdürenYeni Çankırı güçlü ekibiyle birlikte çalışmalarını yürütmektedir.

 Yeni Çankırı haber sitesini Facebook’tan takip etmek için lütfen tıklayınız.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN