22° Açık
 • EURO
 • DOLAR

ÇABEM öğrencileri bu seneyi tamamlayacak

Genel - 20 Mayıs 2014 16:03 A A

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’na iadeyi ziyarette bulunan Belediye Başkanı İrfan Dinç, basın mensuplarının Çankırı Belediyesi Eğitim ve Kariyer Merkezi (ÇABEM)in kapatılıp kapatılmayacağı konusundaki sorusuna cevap verdi.

Çankırı Belediyesi olarak eğitim ve kültürel çalışmalara büyük önem verdiklerini ve bu konuda başarılı olduklarını dile getiren Başkan Dinç, ÇABEM konusunda bir yol haritası belirleyeceklerini dile getirdi.

Kendisinin de imkansızlıklar yüzünden dershaneye gidemediğini aktaran Dinç, “ÇABEM merkezi çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdi. Orada sadece sınıf içi değil, sınıf dışı çalışmalar yaparak öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştık ve başarılı da olduk.  Yeni bir değerlendirme yaparak yol haritamızı belirleyeceğiz. Kapatma değil yeni bir düzenleme yapılabilir” dedi.

 

Bu haber 1393 kez okundu.
Genel - 16:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.