18° Açık
 • EURO
 • DOLAR

ÇAKÜ Öğretim Elemanlarımız, Avrupa Birliğinde Dil Eğitimi Uygulamaları Çalıştayına katıldı

HABERLER - 1 Mayıs 2017 00:17 A A

Antalya’da, Özel Öğretim Kurumları Federasyonu tarafından, üniversitelerin yabancı diller bölüm başkanlıklarının katılımıyla, yabancı dil eğitimi üzerine gerçekleştirilen Çalıştay’da, yabancı dil eğitimde kaliteyi artırmak için, ortak bir dil eğitim modeli oluşturmanın olumlu ve olumsuz yanları masaya yatırıldı.

“Yabancı Dil Öğretiminde Türkiye’miz İçin Bizler Neler Yapabiliriz?” ve  “Avrupa Birliğinde Dil Eğitimi Uygulamaları”  konu başlıklarının ele alındığı ve Türkiye için ortak bir dil eğitim modeli oluşturulması amacıyla düzenlenen çalıştaya, Çankırı Karatekin Üniversitesi Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı olarak Bölüm Başkanı Okutman Oktay Yazıcı ve Bölüm Başkan Yardımcısı Okutman Salih Potukoğlu katıldı.

Çalıştayda, ÇAKÜ öğretim elemanları, Çankırı Karatekin Üniversitesi bünyesinde yabancı dil eğitimindeki eksiklikleri, ihtiyaçları ve bu eksikliklerin giderilmesiyle ilgili yapılması gereken çalışmaları değerlendirdi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 784 kez okundu.
HABERLER - 00:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.