Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çalışan Gazeteciler Derneği Emniyet Müdürünü ve Milli Eğitim Müdürünü ziyaret etti

Çalışan Gazeteciler Derneği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Goalball maçı 27 Haziran 2014 Cuma günü gerçekleştirilecek. Sosyal Sorumluluk etkinliği kapsamında engelli vatandaşlarımızla gerçekleştireceğimiz Goalball maçı 27 Haziran 2014 Cuma günü saat 19:00’da Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek organizasyon nedeniyle dün ilimize tayin olan Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk ve […]
Genel - 26 Haziran 2014 15:21 A A

Çalışan Gazeteciler Derneği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Goalball maçı 27 Haziran 2014 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Sosyal Sorumluluk etkinliği kapsamında engelli vatandaşlarımızla gerçekleştireceğimiz Goalball maçı 27 Haziran 2014 Cuma günü saat 19:00’da Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek organizasyon nedeniyle dün ilimize tayin olan Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk ve Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı makamlarında ziyaret edilerek hem “hayırlı olsun” temennisi iletildi hem de davetiyeleri verildi.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Özgür Alantor gerçekleştirilecek olan organizasyon hakkında bilgiler verdi.

Çankırı’ya atanmaktan dolayı mutlu olduğunu ve Çankırı’nın asayiş konusunda çok sakin bir il olduğunu aktaran Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, vatandaşların asayiş ve hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirildiğini dile getirdi.

Çankırı’nın çok güzel bir il olduğunu ve kendini evinde gibi hissettiğini dile getiren Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ise sosyal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Goalball maçı organizasyonu nedeniyle Çalışan Gazeteciler derneği üyelerini tebrik etti ve, “Engelli vatandaşlarımızın duygularını paylaşmak kadar güzel bir olgu olamaz” dedi.

“Basının desteği çok önemli” diyen Yazıcı, “Sizlerle her zaman birlikte çalışacağız. Çünkü bizler yoğun çalışan bir kurumuz. Özellikle çocuklarımız yaptıkları etkinliklerde kendi haberlerini gazete sayfalarında görünce daha çok mutlu oluyorlar” dedi.

Bu haber 1523 kez okundu.
Genel - 15:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.