24° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor.

HABERLER - 31 Temmuz 2014 19:10 A A

Ramazan ayı içerisinde Meclisin yoğun çalışma temposuna rağmen Çankırı ve ilçelerinde halk ile bütünleşerek hükümet çalışmaları yanı sıra 10 Ağustos da yapılacak olan ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ında aday olduğu Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında Ramazan Bayramında da devam etti.
Milletvekili Filiz, Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar ve beraberindeki heyetle birlikte Arife günlerinde Çankırı Belediye Başkanlığının düzenlemiş olduğu sokak iftarlarına katılırken, Merkez Köyleri Germece, Karaşıh, Dedeköy, Bozkır köylerini ziyaret ederken Bayramın 1. Günü Ak Parti teşkilatlarının düzenlemiş olduğu bayramlaşmalara ve Çankırı Valiliğinin bayramlaşma törenine katıldı. Arefe günü Çayırpınar köyü yol kavşağındaki trafik kazasında hayatını kaybeden eski il encümeni Hasan Bozkuş un cenaze törenine katılan Filiz oradan Kızılırmak, Eldivan, Şabanözü, Orta ilçelerinde hemşerileri ile bayramlaştı. Gece de Çerkeş Ağaca köyü festivaline katıldı. Bayramın 2. Günü Çerkeş ilçesi ve köylerinde halkla bayramlaşan Hüseyin Filiz Çardaklı beldesini, Atkaracaları, ve Korgunu, Maruf köyünü ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı. Bayramın son günüde Kurşunluda, Bayramörende, Ilgaz Çatak köyünde ve Yapraklı İlçesinde vatandaşlarla bayramlaştı Belediye başkanı Ali Hasekioğlu’nu ziyaret etti. Filiz “halk ile birlikte olmasının kendisini çok mutlu ve huzurlu ettiğini, halka hizmetin Hakka hizmet desturu ile hareket ettiklerini “ dile getirdi.

1

2

 

4

5

 

3

Bu haber 2667 kez okundu.
HABERLER - 19:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.