• Dolar Alış / Satış: 5.812 / 5.823
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Çankırı Demirspor Basketbol yöneticileri basınla bir araya geldi

7 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3556 defa okundu.
Çankırı Demirspor Basketbol yöneticileri basınla bir araya geldi

Çankırı Demirspor Basketbol Şube Sorumlusu Cevdet Demirhan ve Yönetim Kurulu üyeleri düzenledikleri basın toplantısında Demirspor’a destek istedi.

Demirspor’un 1943 yılında kurulduğunu ve adeta bir şehir efsanesi olduğunu aktaran Demirspor şunları kaydetti:

“Hedeflerimizi gerçekleştirmek için Basketbol şubemize 9 yıldır emek veriyoruz. Sistemli bir şekilde takımımızı geliştirdik ve şuan Çankırı Demirspor basketbol takımımız Erkek Bölgesel Basketbol Ligi (EBBL) mücadele etmekte. İlk turda 10 resmi maçta 8 galibiyet ve 2 mağlubiyet alarak bir üst tura yükselme başarısı gösterdik. Şuan 6 takımın bulunduğu 2. Tur’da çıktığımız 3 resmi maçta 3 galibiyet alarak yolumuza devam ediyoruz. Bu sene hedefimiz; Şampiyon olup bir üst lige yükselmek.

Bu yola çıkarken bu platformlarda uzunca yıllar bulunan kulüpler bize şans tanımıyordu ama bizim bir hayalimiz vardı. 9 sene içinde yenilgiler aldık, geçemediğimiz turlar oldu ama asla mücadeleden vazgeçmedik. En ağır yenilgimizi geçen sene sadece 3 sayıyla kaybettiğimiz play off müsabakasında aldık ve şampiyonluk grubunu kaçırdık ama asla pes etmedik. Bu sene artık biliyoruz ki şampiyonluk bir adım daha yakın.”

Demirhan, Çankırı Demirspor bir şehir efsanesidir ve bu efsanenin başarıya ulaşması için şehrimizin, Çankırı’mızın desteğine mutlak ihtiyacı vardır. Başarı için takım, yönetim, taraftar, basın ve ilçelerde dahil tüm halkımızın hep beraber bu yolda gerekli mücadeleyi göstermesinin gerektiğine inanıyoruz. Bu anlamda en büyük görev siz değerli basın mensuplarına düşmektedir. Sizlerin takımımıza vereceğiniz destek şampiyonluk yolunda hayati önem taşımaktadır.

Bizim başarı için mücadeleden asla vazgeçmemizin nedeni ÇANKIRIMIZDIR. Biz halkımıza inanıyoruz ve çok güveniyoruz. Hep beraber bir bütün olarak hareket edersek başarıların ve şampiyonlukların geleceğini biliyoruz. Sizlerin aracılığıyla tüm Çankırı’yı desteğe davet ediyoruz.”

Toplantı, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN