Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesinden Belediye Başkanı İrfan Dinç’e Ziyaret

Öne Çıkarılan - 24 Aralık 2014 15:02 A A

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesi Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret etti.

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesi kongre sonrası oluşan yeni yönetimiyle Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret etti. Belediye başkanı ile Çankırı eğitimi ve Çankırı hakkında sohbet etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç

“Eğitim Bir-Sen bizim için çok önemli bir sivil toplum örgütü. Öncelikle yeni yönetiminize başarılar diliyorum. Şimdiye kadar eğitime ve eğitim çalışanlarına kattığınız değerler herkesin malumu. Hiç durmadan çalışacağınızı, eğitim için her demokratik iyiliğe katkı da bulunacağınızı biliyorum. Çankırı Belediye Başkanı olarak ben de eğitimin her kademesine katkı da bulunuyorum. Yaptığımız projeler ve yapacaklarımız bizim Çankırı geleceği için yatırımlarımızdan bazıları. Benden önceki belediye başkanları zamanında okullar çöp konteyneri bile bulmakta zorlanıyorlardı, ama şimdi her okulun her yıl bir projesi var.  Bu projeler çok önem verdiğimiz,  olmazsa olmazlarımız haline geldi. Eğitim Bir-Sen ile her zaman Çankırı eğitimi için çalışmaya hazırız.

Projelerimiz sadece eğitim alanında değil, Çankırı’ya hizmet konusunda hiç durmadan yılmadan çalışıyoruz. Yeni ihale edeceğimiz konut projelerimizle de Çankırı’nın konut alanında rahatlamasını sağlayacağız. Uydu kent projesi için çalışıyoruz. En kısa zamanda onunda inşaatı başlayacak Allah’ın izniyle.” Dedi.

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesi Başkanı Kasım KARATEKİN,

“Misafirperverliğiniz ve bizi onurlandıran sözleriniz için teşekkür ederiz. Eğitim Bir-Sen olarak eğitim çalışanları ve eğitim için hiç durmadan çalışıyoruz. Sizin de eğitim için yaptıklarınız ortada ve tartışılmaz. Çok büyük bütçeli illerde bile eğitim için bu kadar yatırım yapılmıyor. Çankırı belediyesinin eğitim projelerinde yer almak ve katkı sağlamak bizi mutlu eder. Şeyh Edebali’nin dediği gibi “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” mantığı ile en büyük yatırım insanadır ve Çankırı belediyesinin bu konudaki çalışmalarını mutlulukla izliyoruz.

Eğitim Bir-Sen olarak kimseye laf atmadan değer üretmek için çalışıyoruz. Yetimlere sahip çıkmak, onlara en iyi şekilde bakmak, müminler için mühim bir sorumluluktur. İHH ile birlikte “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesine tüm üyelerimizle destek veriyoruz.  Çankırı Belediyesi olarak sizi de bu projede görmek istiyoruz” dedi.

 

 

 

Bu haber 1124 kez okundu.
Öne Çıkarılan - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.