13° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Karatekin Üniversitesi ve Halkbank arasında maaş protokolü imzalandı

Çankırı Gündemi - 6 Aralık 2014 20:13 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi ve Halkbank Çankırı Şubesi arasında Üniversite İdari ve Akademik personelinin maaşlarının Halkbank Çankırı Şubesinden alınması için protokol imzalandı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş ve Halkbank Çankırı Şube Müdürü Ümit Kürşat Bolat tarafından imzalanan protokol gereği Üniversite personeli maaşlarını 17 Şubat 2015 tarihinden başlayarak 3 yıl boyunca Halkbank Çankırı Şubesinden alacak.

Çankırı Karatekin Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanı ve Maaş İhale Komisyonu Başkanı Mustafa Çokyaman yaptığı açıklamada “Üniversite personeline verilecek promosyon üzerinden yapılan ihale sonucu en iyi teklifi veren Halkbank’ın en yüksek promosyonu vererek ihaleyi kazandığını, komisyon olarak kendilerinin de personellerini mağdur etmemek için tüm şartları zorladıklarını, alınan promosyon ücretinin ilimizde alınan en yüksek miktar olduğunu ve tamamının personele dağıtılacağını” söyledi.

Bu haber 1213 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 20:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.