-0° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Of Road Gurubu Ceren Özdemir’i Unutturmadı

Ceren Özdemir’i Unutturmadılar Ordu’da 5 Aralık 2019 tarihinde balerin Ceren Özdemir evine giderken cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülmüştü. Türkiye’yi yasa boğan Ceren’in ölümünden sonra bir çok yerden ve şehirden arka arkaya tepkiler gelmeye başladı. Çankırı Of Road Gurubuda Ceren’i unutturmamak için Çankırı merkez bulunan Tatlı Çay’dan geçerek. Farkındalık oluşturdu. Çankırılı vatandaşların meraklı bakışları arasında […]
HABERLER - 8 Şubat 2020 13:14 A A

Ceren Özdemir’i Unutturmadılar

Ordu’da 5 Aralık 2019 tarihinde balerin Ceren Özdemir evine giderken cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülmüştü. Türkiye’yi yasa boğan Ceren’in ölümünden sonra bir çok yerden ve şehirden arka arkaya tepkiler gelmeye başladı.

Çankırı Of Road Gurubuda Ceren’i unutturmamak için Çankırı merkez bulunan Tatlı Çay’dan geçerek. Farkındalık oluşturdu.

Çankırılı vatandaşların meraklı bakışları arasında şehir merkezinde bulunan tatlı çaydan geçtiler.

Çankırı Of Road Gurubu üyeleri tarafından yapılan açıklamada, “Bu geçişimizin amacı Ceren’i unutturmamak içindi. 20 yaşında bıçaklanacak öldürülen hayattan koparılan genç bir kız için geçtik.” dediler.

Çankırı Of Road Gurubu üyeleri, “Çankırı Of Road Gurubu olarak yeni bir oluşumuz. Doğayı seven, yaşamayı seven, özgürlüğü seven bir gurubuz. Aynı zamanda tüm sosyal aktivitelerde olacağız. Her türlüde elimizden geldiği kadarıyla da unutulan her ismi hatırlatacağız.” İfadelerine yer verdiler.

Bu haber 404 kez okundu.
HABERLER - 13:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.