14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı SERGENÇ İzcileri mahalli kampını tamamladı

HABERLER - 28 Temmuz 2017 15:47 A A

 Her yıl Türkiye İzcilik Federasyonunca belirlenen dönemlerde açılan kamplardan bu yıl 3.sü düzenlenen İstanbul- Ümraniye dönem aday izci kampına katılan Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü izci ve liderleri evlerine döndüler. 

    İzciler, 17-23 Temmuz tarihleri arasında İstanbul-Ümraniye’de yapılan kamp sürecinde binicilik, ebru, ilkyardım, tırmanma, yüzme, paintball gibi etkinliklere ve 2 günlük İstanbul gezisine katılmanın heyecanını doyasıya yaşadılar.

    “Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü” yönetimi ve üyeleri “Katkılarından dolayı başta Türkiye İzcilik Federasyonu’na olmak üzere desteklerini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Çankırı Belediyesi’ne, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na şükranlarımızı sunarız” dediler. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 901 kez okundu.
HABERLER - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.