Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan Ailesi İle Birlikte Oyunu Kullandı

Vali Vahdettin Özcan Ailesi ile Birlikte Oyunu İsmet İnönü Ortaokulunda Kullandı. Vali Vahdettin Özcan Cumhurbaşkanı seçimi için oyunu eşi Leyla Özcan ve kızı Tuba Özcan ile birlikte ikamet ettiği Çankırı ili, Tabakhane Mahallesinde bulunan İsmet İnönü Ortaokulunda saat 14:00’da 1123 nolu sandıkta kullandı. Özcan ailesi kullandıkları oy zarflarını 1123 nolu sandığa attılar. Basının yoğun ilgisi […]
Genel - 10 Ağustos 2014 17:03 A A

Vali Vahdettin Özcan Ailesi ile Birlikte Oyunu İsmet İnönü Ortaokulunda Kullandı.

Vali Vahdettin Özcan Cumhurbaşkanı seçimi için oyunu eşi Leyla Özcan ve kızı Tuba Özcan ile birlikte ikamet ettiği Çankırı ili, Tabakhane Mahallesinde bulunan İsmet İnönü Ortaokulunda saat 14:00’da 1123 nolu sandıkta kullandı.

Özcan ailesi kullandıkları oy zarflarını 1123 nolu sandığa attılar.

Basının yoğun ilgisi ile karşılaşan Vali Özcan açıklamayı kapı önünde yaptı.

“Devletimiz ve milletimiz için önemli bir gün. Olumsuzlukları geride bırakalım, geleceğe umutla ve olumlu bakalım. Bu seçimler ülkemiz ve milletimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.

İlimiz genelinde şu ana kadar herhangi bir olumsuz olayın yaşanmadığına dikkat çeken Valimiz Vahdettin Özcan, Cumhurbaşkanı seçiminin milletimize, memleketimize ve Çankırı’mıza hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulunarak, sandık görevlilerine başarılar diledi, Özcan ailesi daha sonra okuldan ayrıldı.

www.haberci18.com Sandık Başlarına Koşuşturuyor!

Oy verme saati olan 08.00’dan önce sandık başlarına giderek beklemeye başladık.

Kim ne söyleyecekse söylemişse artık vatandaş bugün kararını verecek. “Nasıl askerlik bir vatani görev ise oy kullanmak da hepimiz için öyle bir görev diye düşünüyoruz.

-Kesin Sonuçlar 15 Ağustos’ta

Cumhurbaşkanı geçici sonuçları YSK tarafından 11 Ağustos’ta ilan edilecek. Seçimin ikinci tura kalması halinde bu tarih, propaganda döneminin başlangıcı olacak.

Sandık kurullarının kararları ve tutanaklarına karşı itirazlar da ilçe seçim kurullarına 11 Ağustos saat 17.00’ye kadar yapılabilecek.

İlçe seçim kurulları itirazları en geç saat 23.59’a kadar karara bağlayacak.

İlçe seçim kurulu kararları ile birleştirme tutanaklarına karşı il seçim kurullarına yapılacak itirazların son günü ise 12 Ağustos saat 17.00. Bu itirazlar da il seçim kurullarınca en geç saat 23.59’a kadar karara bağlanacak.

İl seçim kurulu kararlarına ve il birleştirme tutanaklarına itirazlar ise 13 Ağustos saat 17.00’ye kadar YSK’ya yapılacak. YSK, bu itirazları en geç 14 Ağustos’ta karara bağlayacak.

YSK, kesin seçim sonuçlarını 15 Ağustos’ta ilan edecek.

Seçimin ikinci tura kalması halinde yurt dışında ve gümrük kapılarında oy verme işlemi 17 Ağustos’ta başlayacak. Yurt dışında oy verme işlemi 20 Ağustos’ta sona erecek. Yurt içinde ise seçimin ikinci turu için vatandaşlar 24 Ağustos Pazar günü sandık başına gidecek.

WWQ1Z4

jzWV5W Ldn1405pQM2d

Bu haber 2485 kez okundu.
Genel - 17:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.