26° Açık
 • EURO
 • DOLAR

ÇANKIRI’DA BİR İLK YAŞANDI!

Çankırı Gündemi - 14 Mayıs 2017 19:19 A A

Çankırı İş Adamı Kamil Filiz’in oğlu, Çankırılı Genç İşadamı Yavuz Filiz Çankırı Ankara Yolu üzerinde Opet yanında Çankırıda bir ilk yaparak AUTO GARAGE Açtı.

Bir çok marka otomobili bulabileceğiniz ikinci el lüks ve klasik otomobillerin satıldığı iş yerinde sıfır kilometre araçlarda bulabileceksiniz.

Adeta otomobil show gibi olan işyerinden sergilenen araçlar açılışa gelen bir çok konuğun ilgi odağı oldu.

Açılışa Çankırı Valisi Mesut Köse, Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, Siyasiler, İşadamları, STK Başkanları, Daire Amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta ünlü mankenler Ece Gürsel ve Cansu Taşkın’da eşlik ettiler..

Kurban kesimi ve yapılan dua sonrasında Vali Mesut Köse Konuşma Yaptı.

Vali Köse” Türkiye Gayri Milli Hasıla sıralamasında Çankırı kırkıncı sırada. İş adamlarımızın bu ve benzeri yatırımlarıyla bu sıralamada daha üst sıralara çıkacağız. Bu tür yatırımlar hem istihdamı artıracak hem ekonomi de canlılık sağlayacak . İlimizi de canlandıracak yatırımlardı. Filiz ailesini yatırımları nedeni ile teşekkür ediyorum.Genç İş adamı Yavuz Filiz’i kutluyorum.”dedi

Vali Mesut Köse’nin konuşması sonrasında işyerinin kurdelesi kesilerek katılımcılar işyerindeki otomobilleri incelediler.

IMG_5866

IMG_5867

IMG_5870

IMG_5878

Ece Gürsel ve Cansu Taşkın

IMG_5871
IMG_5877

Bu haber 4739 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.