Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

ÇANKIRI’DA BOMBA ALARMI!

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu önünde panik anları… Haber sitemizin Çankırı muhabiri Mustafa Çelik olay yerinden bildiriyor. Çankırı’da şüpheli çanta fünye patlatılmadan açıldı. 28 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 19:05 sıralarında Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Taşmescid Caddesinde bulunan Çeşme üzerinde duran çantayı gören ÇKÜ’si Özel Güvenlik Personelleri Emniyet güçlerimize yaptıkları ihbarda ÇKÜ’si […]
Genel - 29 Nisan 2014 19:30 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu önünde panik anları…

Haber sitemizin Çankırı muhabiri Mustafa Çelik olay yerinden bildiriyor.

Çankırı’da şüpheli çanta fünye patlatılmadan açıldı.

28 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 19:05 sıralarında Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Taşmescid Caddesinde bulunan Çeşme üzerinde duran çantayı gören ÇKÜ’si Özel Güvenlik Personelleri Emniyet güçlerimize yaptıkları ihbarda ÇKÜ’si Meslek Yüksek Okulu Öğretim görevlilerinin ikametgah ettikleri lojmanın önünde bulunan Çeşme üzerinde şüpheli bir çantanın olduğu bildirildi.

İhbarı değerlendiren Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü güvenlik güçleri olay yerine intikal ederek olay yerini güvenlik şeridi içerisine aldı. Yol yaya ve taşıt trafiğine kapatılarak geçiş izni verilmedi.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı güvenlik güçleri olay yerinde gerekli tüm önlemleri alarak bomba imha ekibinin gelmesi beklendi.

An itibariyle olay yerine gelen bomba imha uzmanları şüpheli çantayı fünye patlamadan titizlikle açarak çevreye rahat bir nefes aldırdılar.

Yaya ve taşıt trafiğine kapatılan yol bir süre sonra geçişe açıldı.

Çantanın içerisinde herhangi bir tehlike arz eden madde çıkmazken, çanta içerisinde çeşitli evraklar ile bir ajanda ve inşaat ustalarına ait ölçüm malzemeleri çıktı.

Polis çantayı inceledikten sonra içerisinden çıkan belgeleri toplayarak Emniyete götürdü. Çantanın sahibine ulaşılma işlemleri başlatıldı.

Her ne olursa olsun vatandaşlık görevlerini yerine getirerek güvenlik güçlerimize ihbarı yapan personellerimize teşekkür ediyor, bomba imha uzmanımızı da kutluyoruz.

Bu haber 2910 kez okundu.
Genel - 19:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.