13° Açık
 • EURO
 • DOLAR

ÇANKIRI’NIN İLK MİLLETVEKİLİ ADAYI BELLİ OLDU!

Ak Parti İl Başkanı Salim Çivitçioğlu, partisinin 5. Olağan Kongre Süreci’ni değerlendirirken, yeniden il başkanı adayı olmayacağını ve yeni dönem için milletvekilliği görevine talip olduğunu açıkladı. Partisinde 5. Olağan Kongre Süreciyle ilgili toplantı düzenleyen Çivitçioğlu, 5. Olağan Kongre takviminin 15 Eylül 2014 tarihinde başladığını ve Çankırı genelinde yapılacak tüm seçimleri tek aday ile tamamlama gayretinde […]
Çankırı Gündemi - 10 Ekim 2014 13:34 A A

Ak Parti İl Başkanı Salim Çivitçioğlu, partisinin 5. Olağan Kongre Süreci’ni değerlendirirken, yeniden il başkanı adayı olmayacağını ve yeni dönem için milletvekilliği görevine talip olduğunu açıkladı.

Partisinde 5. Olağan Kongre Süreciyle ilgili toplantı düzenleyen Çivitçioğlu, 5. Olağan Kongre takviminin 15 Eylül 2014 tarihinde başladığını ve Çankırı genelinde yapılacak tüm seçimleri tek aday ile tamamlama gayretinde olacaklarını belirtti.

Çivitçioğlu, 1 Kasım – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında ilçe kongrelerinin, 22 Kasım 2014 – 22 Şubat 2015 tarihleri arasında da il kongrelerinin tamamlanacağını kaydetti.

Açıklamaların ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Çivitçioğlu, “Yeni dönem için milletvekilliği görevine talip olacağımdan yeniden il başkanı adayı olmayacağım. Şerefle aldığım bayrağı bu koltuğa oturacak kardeşimize şerefle teslim edeceğim. 12 senelik tecrübe ve birikimimi memleketim için kullanmak üzere yeni dönemde milletvekilliğine talibim” diye konuştu.

İl ve ilçelerde yapılacak tüm kongrelerde tek liste ile seçime girme gayretinde olacaklarını ifade eden Çivitçioğlu, bu seçimlerin parti içi uzlaşma seçimi niteliğinde olacağını kaydetti.

Çivitçioğlu, İl Başkanlığı için tüm partinin üzerinde uzlaşacağı bir aday profili tarif etti.

Toplantıda Çivitçioğlu’na parti teşkilatları, parti yöneticileri ve ilçe belediye başkanları ile Çankırı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz eşlik etti.

Bu haber 1075 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 13:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.