15° Açık
 • EURO
 • DOLAR

O ÇANKIRI'NIN VEKİLİ!

Çankırı Gündemi - 21 Mayıs 2014 15:13 A A

Bakan Eker, buzağıları biberonla besledi!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı M. Mehdi Eker, Çankırı programına Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’in Çerkeş’teki besi çiftliğini ziyaret ederek başladı.

AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz ile yakın dost olduğu bilinen Bakan Eker, programda olmamasına rağmen Çankırı ziyaretlerini Çerkeş’ten başlattı.

Burada, Filiz’in besi çiftliğini gezen Eker, yapılan yatırım nedeniyle Milletvekili Filiz’i kutladı. Çerkeş’te böyle bir yatırımı görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten bakan Eker, Çerkeş’in coğrafi yapısı gereği böyle bir besi çiftliğine ihtiyacı olduğunu söyleyerek bu yatırıma da Hüseyin Filiz sayesinde kavuştuğunu dile getirdi.

Tarım ve hayvancılığa önemli destekler yaptıklarını vurgulayan Eker, “Sayın Filiz, risk alarak böyle bir yere yatırım yaptı. Bölgelerin kalkınmasında bu tür yatırımlar önemli, kendisini kutluyorum. Yeni yatırımcıları bölgeye bekliyoruz” dedi.

Milletvekili Hüseyin Filiz ise, Çankırı’nın milletvekili olduğunu hatırlatarak, Çankırı’yı kalkındırmak için elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini ifade etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Filiz, yeni yatırımlar için yeni destekler istedi.

Bakan Eker, çiftliği gezerken yeni doğmuş yavruları biberonla besledi.

Bu haber 1108 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.