• Dolar Alış / Satış: 5.692 / 5.702
  • Euro Alış / Satış: 6.294 / 6.306
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

O ÇANKIRI'NIN VEKİLİ!

21 Mayıs 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
756 defa okundu.
O ÇANKIRI'NIN VEKİLİ!

Bakan Eker, buzağıları biberonla besledi!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı M. Mehdi Eker, Çankırı programına Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’in Çerkeş’teki besi çiftliğini ziyaret ederek başladı.

AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz ile yakın dost olduğu bilinen Bakan Eker, programda olmamasına rağmen Çankırı ziyaretlerini Çerkeş’ten başlattı.

Burada, Filiz’in besi çiftliğini gezen Eker, yapılan yatırım nedeniyle Milletvekili Filiz’i kutladı. Çerkeş’te böyle bir yatırımı görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten bakan Eker, Çerkeş’in coğrafi yapısı gereği böyle bir besi çiftliğine ihtiyacı olduğunu söyleyerek bu yatırıma da Hüseyin Filiz sayesinde kavuştuğunu dile getirdi.

Tarım ve hayvancılığa önemli destekler yaptıklarını vurgulayan Eker, “Sayın Filiz, risk alarak böyle bir yere yatırım yaptı. Bölgelerin kalkınmasında bu tür yatırımlar önemli, kendisini kutluyorum. Yeni yatırımcıları bölgeye bekliyoruz” dedi.

Milletvekili Hüseyin Filiz ise, Çankırı’nın milletvekili olduğunu hatırlatarak, Çankırı’yı kalkındırmak için elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini ifade etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Filiz, yeni yatırımlar için yeni destekler istedi.

Bakan Eker, çiftliği gezerken yeni doğmuş yavruları biberonla besledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN