Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

O ÇANKIRI’NIN VEKİLİ!

Bakan Eker, buzağıları biberonla besledi! Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı M. Mehdi Eker, Çankırı programına Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’in Çerkeş’teki besi çiftliğini ziyaret ederek başladı. AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz ile yakın dost olduğu bilinen Bakan Eker, programda olmamasına rağmen Çankırı ziyaretlerini Çerkeş’ten başlattı. Burada, Filiz’in besi çiftliğini gezen Eker, yapılan yatırım nedeniyle Milletvekili […]
HABERLER - 21 Mayıs 2014 15:13 A A

Bakan Eker, buzağıları biberonla besledi!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı M. Mehdi Eker, Çankırı programına Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’in Çerkeş’teki besi çiftliğini ziyaret ederek başladı.

AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz ile yakın dost olduğu bilinen Bakan Eker, programda olmamasına rağmen Çankırı ziyaretlerini Çerkeş’ten başlattı.

Burada, Filiz’in besi çiftliğini gezen Eker, yapılan yatırım nedeniyle Milletvekili Filiz’i kutladı. Çerkeş’te böyle bir yatırımı görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten bakan Eker, Çerkeş’in coğrafi yapısı gereği böyle bir besi çiftliğine ihtiyacı olduğunu söyleyerek bu yatırıma da Hüseyin Filiz sayesinde kavuştuğunu dile getirdi.

Tarım ve hayvancılığa önemli destekler yaptıklarını vurgulayan Eker, “Sayın Filiz, risk alarak böyle bir yere yatırım yaptı. Bölgelerin kalkınmasında bu tür yatırımlar önemli, kendisini kutluyorum. Yeni yatırımcıları bölgeye bekliyoruz” dedi.

Milletvekili Hüseyin Filiz ise, Çankırı’nın milletvekili olduğunu hatırlatarak, Çankırı’yı kalkındırmak için elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini ifade etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Filiz, yeni yatırımlar için yeni destekler istedi.

Bakan Eker, çiftliği gezerken yeni doğmuş yavruları biberonla besledi.

Bu haber 2808 kez okundu.
HABERLER - 15:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.