14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çarşamba Pazarı’na beton oluk yapıldı

HABERLER - 15 Aralık 2016 10:21 A A

Çankırı Belediyesi, pazar yeri düzenlemelerine ve sağlıklaştırma çalışmalarına devam ediyor. Çarşamba Pazarı’nda yağmur sularının biriktiği kısımlara yağmur suyu beton oluk imalatı Belediye Su ve Kanalizasyon ekiplerince sürdürülüyor.

 

Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 2016 çalışma programı kapsamında pazar alanlarının sağlıklaştırılması çalışmalarına da yer verdi. Geçtiğimiz günlerde Buğday Pazarı Mahallesi’nde kurulan Çarşamba Pazarı’nda Belediye Zabıta ekiplerince halka daha rahat alışveriş yapma ve pazar esnafına rahat bir satış imkânı sağlamak amacı ile yapılan çizgi ile yer düzenleme çalışmalarının ardından pazar yerinde su birikintilerine sebep olan alanlarda da tamiratlar gerçekleştirildi. Vatandaşların mağduriyetini gidermek için 50 m beton yağmur suyu, 20 m kompozit oluklu ızgara imalatı uygulanan çalışmalarda, Çarşamba Pazarı’nda yağmur sularının biriktiği kısımlarda su akışı rahat bir şekilde sağlanacak. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 3651 kez okundu.
HABERLER - 10:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.