14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çayasad Düşünce İstasyonlarında Eğitimler Devam Ediyor

Genel - 9 Mart 2015 12:03 A A

ÇAYASAD Düşünce İstasyonları kapsamında proje ekibinde yer alan yirmi beş öğrenciye yönelik eğitim programı devam ediyor. Proje ekibinde yer alan öğrenciler 7-8 Mart tarihinde Selçuk Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim üyesi Prof. Dr. Ramazan Yelken’inin katılımı ile Ilgaz Yıldıztepe Armar Otelde eğitime alındılar. İki gün süren eğitimde ”geleceğin inşasında gençliğin rolü ve gençlik politikaları” ana teması başlığında dört ana konu işlendi. Eğitim konularının dışında guruplara ayrılan öğrenciler atölye çalışmaları gerçekleştirdiler ve sunumlar yaptılar. Ayrıca öğrenci gurupları şiir, slogan ve afiş tasarımları alanında yarışmalar yaptılar. Öğrencilerin eğitim ve atölye çalışmalarında ortaya koydukları ürünler Armar Otelin salonunda iki gün sergilendi.

Eğitimler ile ilgili bilgi veren ÇAYASAD Başkanı Yüksel Arslan “eğitimin öğrenciler açısından çok verimli geçtiğini ve bu eğitimlerin devam ettiğini belirterek Ilgaz eğitiminin gerçekleşmesinde çok büyük destek veren sayın valimize, ulaşım konusunda yardımcı olan Belediye Başkanımıza, Değerli eğitimci Prof.Dr. Ramazan Yelken hocaya ve proje ekibinde yer alan diğer görevli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Bu haber 1253 kez okundu.
Genel - 12:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.