23° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Cengiz Öztürk’ü ziyaret..

Genel - 31 Mayıs 2014 13:04 A A

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Emniyet Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri 14 Mayıs 2014 Emniyet Müdürleri kararnamesi ile İlimize atanarak göreve başlayan yeni İl Emniyet müdürü Cengiz Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaret esnasında Ticaret Borsası Oğuz Ak ve Üyeleri tarafından Borsa çalışmaları ve İlimiz sosyo-ekonomik konularda bilgi verildi.

Ziyarette Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ak’a Başkan Yardımcıları Tayfun Güven ve Sadullah Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Dinçol ve Şükrü Doğan eşlik etti. İlimizde yeni göreve başlayan İl Emniyet Müdürümüze başarılar dileyerek ve hayırlı olsun temennilerinde bulunarak ziyaret hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.

Bu haber 1761 kez okundu.
Genel - 13:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.