27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

CEVDET ÇETİN İLİM YAYMA CEMİYETİ ZİYARETİ

Genel - 12 Mart 2015 22:21 A A

Ak Parti Milletvekilliği temayül yoklamasında il ve ilçe teşkilatlarının çoğunun oyunu alıp , birinci sırayı alan Cevdet Çetin çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor.Ak Parti Genel Merkezinde hafta sonu yapılan mülakatın ardından hafta içi Çankırı’da ziyaretlerine devam eden Çetin , İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Musa Çağlar’ı ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir sohbetin ardından Musa Çağlar ; “Ülkemizin kalkınması ve gelişmesi bakımından yeni bir medeniyet kurma çabası içinde olan İlim Yayma Cemiyeti’nin 1975 yılında Kastamonu’da ilk kurucularından olan Hocamız Cevdet Çetin’i milletvekili olarak görmek bizleri çok mutlu eder.Çıktığı yolda kendisine başarılar dileriz.” dedi.

Cevdet Çetin de ; “ Milletvekili olmak herşeyden önce nasip işidir.Allah bizlere bu kutsal görevi nasip ederse bugüne kadar destekçisi olduğumuz İlim Yayma Cemiyetlerimizin bugünden sonrada destekçisi olmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Bu haber 1783 kez okundu.
Genel - 22:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Hakan yagmur 13 Mart 2015 01:18

  Düzeltme temayülün birincisi Cevdet değil malum sizlerin haberindede vardır.. Düzeltme için teşekkürler

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.