• Dolar Alış / Satış: 5.769 / 5.779
  • Euro Alış / Satış: 6.42 / 6.432
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Dinç, Koltuğunu Elif Zeynep Metin’e bıraktı

22 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
829 defa okundu.
Dinç, Koltuğunu Elif Zeynep Metin’e bıraktı

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile koltuğunu Karatekin İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Elif Zeynep Metin’e bıraktı.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi makam koltuğunu Karatekin İlkokulu öğrencilerine bıraktı. Dinç, makam koltuğuna oturan küçük Başkan Elif Zeynep Metin’i birim müdürleri ile birlikte karşıladı. Küçük Başkan ilk görüşmesini koltuğu devralan yeni Vali ile yaptı. Kütüphanelerin ve parkların daha da çoğaltılmasını isteyen yeni başkanın verdiği ilk talimat ise okulundaki tüm sınıflara 100 temel eser verilmesi oldu. Dinç, Başkan Metin’in soruları ve önerilerini ekibi ile birlikte yanıtladı. Başkana makamda projeler hakkında sunum da gerçekleştirildi.

 

İstek ve önerilerinin ardından teşekkür ederek tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Belediye Başkanı Elif Zeynep Metin,  sözü ve koltuğu yeniden gerçek sahibine bıraktı.

 

Başkan Dinç, dünya ve ülke insanlığı için faydalı bireyler olmaları temennisinde bulunarak çocukları verdiği hediyelerle sevindirdi. Dinç, Okul Müdürü Duran Kabalakoğlu ve Sınıf Öğretmeni Doğan Ulusan eşliğinde gelerek Başkanlık görevini devralan Elif Zeynep Metin, Simanur Doğan ile Sefa Mermer’i cesaretlerinden dolayı tebrik etti. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Dinç, günün anısına öğrenciler ile fotoğraf çektirdi.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN