27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Dinç, Koltuğunu Elif Zeynep Metin’e bıraktı

HABERLER - 22 Nisan 2017 14:42 A A

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile koltuğunu Karatekin İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Elif Zeynep Metin’e bıraktı.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi makam koltuğunu Karatekin İlkokulu öğrencilerine bıraktı. Dinç, makam koltuğuna oturan küçük Başkan Elif Zeynep Metin’i birim müdürleri ile birlikte karşıladı. Küçük Başkan ilk görüşmesini koltuğu devralan yeni Vali ile yaptı. Kütüphanelerin ve parkların daha da çoğaltılmasını isteyen yeni başkanın verdiği ilk talimat ise okulundaki tüm sınıflara 100 temel eser verilmesi oldu. Dinç, Başkan Metin’in soruları ve önerilerini ekibi ile birlikte yanıtladı. Başkana makamda projeler hakkında sunum da gerçekleştirildi.

 

İstek ve önerilerinin ardından teşekkür ederek tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Belediye Başkanı Elif Zeynep Metin,  sözü ve koltuğu yeniden gerçek sahibine bıraktı.

 

Başkan Dinç, dünya ve ülke insanlığı için faydalı bireyler olmaları temennisinde bulunarak çocukları verdiği hediyelerle sevindirdi. Dinç, Okul Müdürü Duran Kabalakoğlu ve Sınıf Öğretmeni Doğan Ulusan eşliğinde gelerek Başkanlık görevini devralan Elif Zeynep Metin, Simanur Doğan ile Sefa Mermer’i cesaretlerinden dolayı tebrik etti. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Dinç, günün anısına öğrenciler ile fotoğraf çektirdi.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 1184 kez okundu.
HABERLER - 14:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.