14° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Dinç, Mahalle Muhtarlarının Talep ve Önerilerini Dinledi

Çankırı Gündemi - 2 Aralık 2014 21:08 A A

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, düzenlenen toplantıda mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Mahallelerin sorunları ile muhtarların taleplerini değerlendirmek ve istişarede bulunmak üzere mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıda başkan yardımcıları ve ilgili birim sorumluları ile birlikte mahalle muhtarlarının taleplerini dinleyen Başkan Dinç, sorunların çözümlerine ilişkin gerekli birim sorumlularına talimat verdi. Mahallelerde ikamet eden vatandaşların ve mahalle muhtarlarının taleplerini her zaman dikkate aldıklarını belirten Dinç, “Mahallerimizin sorunlarını görüşmek, şikayetlerini dinlemek ve mevcut problemlerin ortadan kaldırılması adına zaman zaman bir araya geliyoruz. Görev süremiz boyunca mahallerimizin en çok şikayetçi olduğu temizlik ve çöp alma sorununu ortadan kaldırdık. Mahallelerimizin temizliği ve sosyal alanların oluşturulması için çalıştık. Bugün parkı olmayan mahalle, çöpü alınmayan sokak kalmadı” ifadelerini kullandı.

Mahalle muhtarları ile her zaman istişare içerisinde olduklarını söyleyen Dinç, “Mahalle muhtarlarımız ile birlikte hareket ederek oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için daima hazırız. Muhtarlarımız mahalle vatandaşları ile sorunları görüşüp bizlere ilettikleri takdirde elimizden gelen her türlü desteği ortaya koyacağız. Vatandaşlarımız, muhtarlarımız ve belediye yönetimi olarak şehrimizi ve şehrimizi oluşturan mahallelerimizi güzelleştirmek adına gereken çalışmaları yapmaya gayretle devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantı, muhtarların her zaman kendilerinin yanında yer alan ve sorunların çözümüne ilişkin canla başla çalışan Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür etmelerinin ardından sona erdi.

1556 7185

 

Bu haber 1287 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 21:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.