29° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Duayen Gazeteci Merhum Ali Kör İçin Taziye Mesajları

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın Başsağlığı Mesajı İlimiz mahalli gazetelerinden Bizim Çankırı Gazetesi İmtiyaz Sahibi duayen gazeteci Ali Kör’ün vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhum Ali Kör’e Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum. Çankırı Valisi & Vahdettin Özcan Milletvekilimiz Av. İdris Şahin’den Taziye Mesajı Çankırı’mızın duayen gazetecilerinden, gençlerimizin yol göstericisi […]
SARI SAYFA - 4 Nisan 2015 00:09 A A

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın Başsağlığı Mesajı

İlimiz mahalli gazetelerinden Bizim Çankırı Gazetesi İmtiyaz Sahibi duayen gazeteci Ali Kör’ün vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Merhum Ali Kör’e Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum.

Çankırı Valisi & Vahdettin Özcan

Milletvekilimiz Av. İdris Şahin’den Taziye Mesajı

Çankırı’mızın duayen gazetecilerinden, gençlerimizin yol göstericisi çalışkan azimli gayretli, büyüğümüz Ali Kör abimizin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kendilerine Yüce Allah’tan rahmet, Başta acılı ailesine, yakınlarına ve Bizim Çankırı Gazetesi olmak üzere Tüm Basın camiası ile Çankırı halkına başsağlığı dilerim.

Av. İdris Şahin & Anayasa Komisyonu Başkanvekili=>Çankırı Milletvekili

Milletvekilimiz Hüseyin Filiz’in Başsağlığı Mesajı

Çankırı mahalli gazetelerinden Bizim Çankırı Gazetesi İmtiyaz Sahibi duayen gazeteci Ali Kör’ün vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Merhum Ali Kör’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, Çankırılı hemşerilerimize ve tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum.

Hüseyin Filiz & Çankırı Milletvekili

Belediye Başkanı Dinç’in Merhum Gazeteci Ali Kör’le İlgili Taziye Mesajı

Çankırı’nın emektar gazetecilerinden Ali Kör’ün vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Çankırı’nın gelişip, kalkınması için hayatının büyük bir bölümünü adayan merhum Ali Kör’e Allah’tan rahmet kederli ailesine ve Bizim Çankırı Gazetesi çalışanları ile Çankırı Basınına taziyelerimi sunuyorum. Mekanı Cennet olsun.

İrfan Dinç & Belediye Başkanı

Bu haber 2408 kez okundu.
SARI SAYFA - 00:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.