• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ERA’dan spora ve sporcuya büyük destek

6 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1236 defa okundu.
ERA’dan spora ve sporcuya büyük destek

  ERA Şirketler Grubu tarafından Çankırı’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuldu. 

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF tarafından amatör spor kulüplerine yardım amacıyla ikincisi düzenlenen geceye ERA şirketler yönetim kurulu başkanı Alpay Ünal sponsor oldu. 

Geceye ASKF Başkanı Celal Kaman ve yönetimi, ilçe kulüpleri, 2014–2015 1. amatör ligi futbol takımı şampiyon Belediye Gençlik Spor,1074 Çankırıspor,İl Özel İdare, MKE, Hakemler, Gözlemciler, Saha komiserleri, Demirspor Basketbol Takımı, atletizmciler, farklı branşlardan sporcular ve yaran başağaları katıldı.

Celal Kaman yaptığı konuşmada, Çankırı’da amatör sporları ileriye taşımak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi. 

Spor camiasına seslenen Kaman, “Değerli spor camiası, başkanlığını yaptığım ASKF olarak Çankırı’daki kulüplerin kalkınmasını sağlamak ve kaliteyi artırmak için proje çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. İnşallah kulüplerimize yine bir çalışmamız daha tamamlandığında para desteği sağlayacağız” dedi. 

Kaman, sponsorluk nedeniyle ERA Şirketler Grubuna ve Alpay Ünal’a teşekkür ederken “Yine Bölgesel Amatör ligde (BAL) önümüzdeki yıl Çankırı’yı temsil edecek olan şampiyon Çankırı Belediye Gençlik spor kulübüne başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gece İlçe takımlarına yapılan malzeme yardımının takdiminden sonra tamamlandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN