Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

ERA’dan spora ve sporcuya büyük destek

  ERA Şirketler Grubu tarafından Çankırı’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuldu.  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF tarafından amatör spor kulüplerine yardım amacıyla ikincisi düzenlenen geceye ERA şirketler yönetim kurulu başkanı Alpay Ünal sponsor oldu.  Geceye ASKF Başkanı Celal Kaman ve yönetimi, ilçe kulüpleri, 2014–2015 1. amatör ligi futbol takımı şampiyon Belediye Gençlik Spor,1074 Çankırıspor,İl Özel İdare, MKE, Hakemler, Gözlemciler, Saha komiserleri, Demirspor Basketbol Takımı, atletizmciler, farklı branşlardan […]
SPOR - 6 Mart 2015 00:24 A A

  ERA Şirketler Grubu tarafından Çankırı’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuldu. 

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF tarafından amatör spor kulüplerine yardım amacıyla ikincisi düzenlenen geceye ERA şirketler yönetim kurulu başkanı Alpay Ünal sponsor oldu. 

Geceye ASKF Başkanı Celal Kaman ve yönetimi, ilçe kulüpleri, 2014–2015 1. amatör ligi futbol takımı şampiyon Belediye Gençlik Spor,1074 Çankırıspor,İl Özel İdare, MKE, Hakemler, Gözlemciler, Saha komiserleri, Demirspor Basketbol Takımı, atletizmciler, farklı branşlardan sporcular ve yaran başağaları katıldı.

Celal Kaman yaptığı konuşmada, Çankırı’da amatör sporları ileriye taşımak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi. 

Spor camiasına seslenen Kaman, “Değerli spor camiası, başkanlığını yaptığım ASKF olarak Çankırı’daki kulüplerin kalkınmasını sağlamak ve kaliteyi artırmak için proje çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. İnşallah kulüplerimize yine bir çalışmamız daha tamamlandığında para desteği sağlayacağız” dedi. 

Kaman, sponsorluk nedeniyle ERA Şirketler Grubuna ve Alpay Ünal’a teşekkür ederken “Yine Bölgesel Amatör ligde (BAL) önümüzdeki yıl Çankırı’yı temsil edecek olan şampiyon Çankırı Belediye Gençlik spor kulübüne başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gece İlçe takımlarına yapılan malzeme yardımının takdiminden sonra tamamlandı.

Bu haber 1965 kez okundu.
SPOR - 00:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.