27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Erasmus bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi

HABERLER - 22 Nisan 2017 14:42 A A

Erasmus Ka103 ve Ka107 personel ders ve eğitim alma, öğrenci öğrenim ve staj hareketliliği toplantıları gerçekleştirildi.

Personel Ders ve Eğitim AlmaToplantısı:

KA107 toplantısında; Sudan, Tacikistan ve Azerbaycan’a gidecek personele Erasmus Kurum Koordinatörü Uzman Şuayip Turan, Kurum Koordinatör Yardımcısı Uzman Tayfur Uysal ve Öğretim Görevlisi İlkay Özeroğlu tarafından bilgilendirmelerde bulunuldu.

Öğrenci Öğrenim ve Staj Hareketliliği Toplantısı:

Toplantının ikinci etabında ise öğrenim ve staj hareketliliğine katılacak öğrencilere, Uzman Şuayip Turan ve Uzman Tayfur Uysal tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra deneyim paylaşımı için önceden hareketlilikte bulunmuş öğrencilerle görüşüldü.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 823 kez okundu.
HABERLER - 14:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.