16° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Fen Lisesi Tamam!

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından söz verilen Fen Lisesi inşaatı ile ilgili görüşme yapmak üzere görüşmeler yapıldı. Hayrettin ÇELİKTEN ve Oğuz AK, TOBB Başkanı M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’ nu makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında TOBB tarafından Çankırı’ya yapılacak olan Fen Lisesi ve Çankırı’nın ticaret ve sanayisi hakkındaki son gelişmeler hakkında görüşmeler yapıldı. Çankırı Vali Yardımcısı Yakup TAT’ın da katıldığı  görüşmede, Çankırı’ya yapılacak […]
Çankırı Gündemi - 9 Mayıs 2014 21:49 A A

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından söz verilen Fen Lisesi inşaatı ile ilgili görüşme yapmak üzere görüşmeler yapıldı.

Hayrettin ÇELİKTEN ve Oğuz AK, TOBB Başkanı M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’ nu makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında TOBB tarafından Çankırı’ya yapılacak olan Fen Lisesi ve Çankırı’nın ticaret ve sanayisi hakkındaki son gelişmeler hakkında görüşmeler yapıldı.

Çankırı Vali Yardımcısı Yakup TAT’ın da katıldığı  görüşmede, Çankırı’ya yapılacak olan Fen Lisesi ile ilgili valiliğin talepleri TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na iletildi.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN  Çankırı’da yatırımlar ve sanayi açısından çok güzel gelişmelerin olduğunu, sürekli olarak yatırım talepleri aldıklarını fakat Tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da eleman sıkıntısı yaşadıklarını söyledi.

TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU Çankırı’nın son teşviklerle yatırım için en avantajlı illerden biri haline geldiğini ve Çankırı Fen Lisesi inşaatı ile ilgili valiliğin talepleri doğrultusunda ihale sürecinin en kısa zamanda başlatılması için gerekli talimatları verdiğini ve okulun bir an önce bitirilerek faaliyete geçeceğini söyledi. Ziyaret sonrası TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na Çankırı Çan Saati rölyefi ve tuz lambası hediye edildi.

tobb_fenlisesi_topl

Bu haber 2176 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 21:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.