Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

FİLİZ “DURMAK YOK YOLA DEVAM” DEDİ!

Çankırı AK Parti 24. Dönem Milletvekili Hüseyin Filiz, Halktan “Halkın Vekili” ünvanını almış ve onu 25. Dönem Çankırı Milletvekili olması için 19.02.2015 tarihinde başvuruda bulunmuştur. Aday Adaylık Başvurusunu yapan Filiz Medya Çankırı haber sitesine “Kutlu yürüyüşümüze devam etmek üzere aday adaylığı başvurumuzu yaptık.Çıktığımız hizmet yolunda Dua’larınızı bekliyorum.” dedi. Ak Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, 25. […]
Genel - 21 Şubat 2015 01:16 A A

Çankırı AK Parti 24. Dönem Milletvekili Hüseyin Filiz, Halktan “Halkın Vekili” ünvanını almış ve onu 25. Dönem Çankırı Milletvekili olması için 19.02.2015 tarihinde başvuruda bulunmuştur. Aday Adaylık Başvurusunu yapan Filiz Medya Çankırı haber sitesine “Kutlu yürüyüşümüze devam etmek üzere aday adaylığı başvurumuzu yaptık.Çıktığımız hizmet yolunda Dua’larınızı bekliyorum.” dedi.

Ak Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, 25. Dönem için milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Başvuru dilekçesini AK Parti Genel Merkezi’ne teslim eden Filiz, “Kutlu yürüyüşümüze devam etmek üzere aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Çıktığımız hizmet yolunda Çankırılı kardeşlerimin dualarını ve desteklerini bekliyorum” dedi.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Filiz şunları kaydetti:

“Ak Partimiz “Yeni Türkiye, Yeni Güç” sloganıyla çıktığı kutlu yürüyüşünü devam ettiriyor. 2015 seçimleri bu kutlu yürüyüşün taçlanacağı seçimler olarak tarihe geçecektir. Her türlü vesayetin kırıldığı, özgürlük alanlarının genişletildiği, toplumsal barışta ciddi mesafelerin alındığı başarılı çalışmaların ardından Türkiye büyük hedeflere ulaşacaktır. Bizim için siyaset bir atlama aracı değil, bir sevdadır. Meclis kürsüsünden “Benim için siyasetin tek anlamı Çankırı’dır” demiştim. Ben Çankırı’ya hizmet edebildiğim sürece siyaset benim değerlidir. Bu anlamda Çankırı’nın gelişmesi ve başladığımız projelerin tamamlanması için 25. dönem için milletvekilliğine talibim. Çankırı’yı ve Türkiye’yi hak ettiği noktalara ulaşmak için dualarınıza ve desteğinize talibim”

Uzun uğraşları sonunda kurulan Yakınkent OSB’deki Türk-Japon ortaklığıyla temeli atılan 516 milyon dolarlık lastik fabrikasının Çankırı ekonomisini hareketlendirdiğini ve işsizliği bitirdiğini ifade eden Filiz, yatırımların artarak devam edeceğini kaydetti.

Filiz, partisinden adaylık müracaatı yapan arkadaşlarına başarılar diledi.

aasdasd65

10690144_883874138339416_3376365885157463911_n

Bu haber 2255 kez okundu.
Genel - 01:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Hüseyin ÇAKIR 21 Şubat 2015 01:22

  TEBRİK MESAJI.
  Sn. Hüseyin FİLİZ bey efendi 19.02.2015 AKP den, aday, Adayı olarak milletvekilliğine baş vurdunuz.
  Şunu samimi duygularımla itiraf edeyim her ne kadar, sevmesenizde. Şahsımın Telefonlarına cevap vermesenizde, Çankırı için gerçekten büyük hizmetleriniz var, Ondan dolayı sizi seviyor ve saygı duyuyorum. AKP iktidarlarında Çankırı’ya 12 yılda, 2.7 milyar yatırım yapıldığını il başkanlığının yayınladığı kitabcıklarda mevcut, Siz “ kendinizi bir yerlere getirmek için vekil olmadınız, Çankırıyı bir yerlere getirmek için vekil oldunuz”. Bu sözünüz yerine getirdiniz. Devlet bütçesinden Çankırı’nın devlet bütçes haricinde , Bütçe dışı kaynaklardan özel sektör yatırımı olarak 44 ayda 2.5milyar TL eski para ya göre ( iki bucuk katrilyonluk ) TL yatırım sağladınız.
  Ankara değerlendirir İnşallah tekrar Çankırı’da vekil olarak görmeyi çok isterim,
  Kayıbınız ÇANKIRI İÇİN, BÜYÜK KAYIP, Çankırı meydanına sandık koysunlar %80 Çankırı halkı sizi tercih ve takdir.
  Kısaca siz ; Çankırı’yı büyütmeye çalıştınız başkaları Çankırı’da adına saray denen yerleri büyüt tü.
  Sn FİLİZ : Yolunuz, alnınız ve Bahtınız açık olsun Cenab-ı Allah da yar ve yardımcın olsun başarılar diliyorum

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.