25° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Futbol İl Tertip Komitesi Başkalığından

Çankırı Gündemi - 28 Aralık 2014 14:45 A A

27-28 Aralık 2014 tarihlerinde oynanacak olan Amatör küme futbol il birinciliği müsabakaları Futbol İl Hakem Komitesinin yeterli sayıda hakemi olmadığından dolayı müsabakalara hakem ataması yapılmamıştır.

Futbol Tertip Komitesi olarak konu Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kuruluna ve Merkez Hakem Kurul Başkanlığına intikal ettirilmiştir.

Yapılan görüşmeler neticesinde ilimizde yaşanan Hakem atama sıkıntılarının gerek Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu gerekse Merkez Hakem Kurulu tarafından en kısa zamanda çözüleceği Tertip komitemize bildirişmiştir.

Çankırı Futbol İl Tertip Komitesince konuyla ilgili olağanüstü toplantı 26-Aralık- 2014 tarihinde saat 16.00 da yapılmış olup kulüplerimizle yapılan görüşmeler sonucunda 27-28 Aralık 2014 tarihlerinde oynanacak olan Amatör küme futbol il birinciliği müsabakalarının iptaline müsabakaların 03-04 Ocak 2015 tarihinden itibaren birer hafta kaydırılarak oynatılması kararı alınmıştır.

Futbol İl Tertip Komitesi

Bu haber 972 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.